מניית סאני אחרי הדו"חות - בברק קפיטל מעלים את מחיר היעד

 |  (1)
רואים אפסייד
סאני תקשורת פרסמה השבוע את דו"חותיה לרבעון השני והציגה תוצאות שיא בהיקף המכירות אשר נבעו מהשקה מוצלחת בחודש מאי של מכשיר הדגל של סמסונג ה- Galaxy S8, השקה שנתמכה גם ע"י הפחתת מס הקניה על מכשירים סלולאריים. בברק קפיטל הוציאו היום עדכון המלצה למניה וכותבים כי בנוסף לגידול במכירות, סאני ממשיכה לשמור על שיעור רווחיות גולמית גבוה שמחלחל גם לשורת הרווח התפעולי.
האנליסט אסף דהן שהחתום על עדכון ההמלצה כותב עוד כי הנפקת המניות שביצעה החברה במהלך הרבעון השני מאפשרת לסאני תקשורת לבנות תשתית מימונית טובה יותר שתתמוך בהמשך הגידול בפעילות. דהן מעדכן מעלה את מחיר היעד מ-2.95 שקלים ל-3.05 שקלים, אפסייד של 22% על מחיר המניה. 
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
מניית סאני תקשורת -1.11% סאני תקשורת 187.7 -1.11% סאני תקשורת בסיס:189.8 פתיחה:189.8 גבוה:188.2 נמוך:187.5 תמורה:181,547 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מתחילת השנה ועד אמצע חודש יוני מהלך עליות עצום של מעל 550% אבל מאז המניה מתקנת מטה והספיקה מאבד 25% לפני ההתאוששות של הימים האחרונים ברקע לפרסום הדו"חות. 
וכך מפרט דהן בהמלצה:
- לגבי תוצאות הפעילות: "תוצאות הרבעון השני של סאני נתמכו בהשקה המוצלחת של מכשיר הדגל של סמסונג, החברה דיווחה על גידול של 85% בכמות המכשירים שנמכרו לעומת מכירות ה-7S. ההשקה המוצלחת נבעה, בין היתר, מהיכולת של החברה להציע את המכשיר במחיר אטרקטיבי אודות לביטול מס הקניה על טלפונים סלולאריים. סאני ממשיכה להציג שיעור רווחיות גולמית גבוה (כ-15%) גם ברבעון השני, שיעור שנתמך בייסוף השקל אך נובע בעיקר משיפור תנאי הסחר מול סמסונג לאור הפחתת מס הקניה כאמור. אנו מעריכים כי שיעור רווחיות גולמית של כ-14% הינו בר- קיימא".
 
- שיפור בפרופיל פיננסי – "החברה גייסה בחודש יוני 2017 כ-90 מיליון שקלים בהנפקת מניות, מה שאפשר לחברה להגדיל את מסגרות האשראי מול הבנקים לכ- 340 מיליון שקלים (חלף 250 מיליון שקלים). הגידול בהון העצמי והשיפור בפרופיל הפיננסי מהווים תשתית ליכולת של החברה לתמוך בגידול בהיקף הפעילות בעתיד. נציין כי הפרופיל הפיננסי קודם להנפקה היווה חסם לגידול בפעילות.  השיפור בגמישות הפיננסית והיכולת של החברה לממן רכישות מלאי במזומן, חלף אשראי ספקים, משפרים את המרווח הגולמי של החברה."
- הון חוזר: "החברה רשמה השקעה ניכרת בהון החוזר ברבעון השני, מה שגרם לתזרים שלילי מפעילות בעיקר בשל הגידול בסעיף הלקוחות עקב הגידול המשמעותי בהיקף המכירות. במודל אנו מעריכים כי החברה תשמור על ממוצע ימי אשראי ללקוחות של כ-50 ימים ללא גידול נוסף ועל כן צפויה להציג תזרים חיובי מפעילות שוטפת במחצית השנייה של שנת 2017."
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  אופציה שלוש כנסו
  רועי 15/08/2017 13:16
  הגב לתגובה זו
  4 0
  שאלה למה האופציה לא עולה כשהמניה עולה כל יום אני רוצה להאמין שהיא עוד תדבר בגדול מחכה לתשובה תודה
  סגור