: גידול של 15.6% בהכנסות משכ"ד ב-Q4 שהסתכמו ב-222 מיליון שקל

החברה רשמה הפסד של 195 מיליון שקל הנובע מעליית מס החברות ומהפסד של 262 מיליון שקל בשווי ההוגן ממכשירים פיננסיים
|
בריטיש ישראל
חברת {בריטיש ישראל} מסכמת את הרבעון הרביעי של 2011 עם הפסד נקי של 195 מיליון שקל, זאת לעומת של כ-270 מיליון שקל אשתקד.

אתמול (ד') אישרה האסיפה הכללית של בעלי המניות של מליסרון את המיזוג עם בריטיש בדרך של "מיזוג משולש הופכי", כך שבריטיש תהפוך לחברה פרטית שהינה חברת אגרות חוב.

העלאת מס החברות ל-25% בעקבות דו"ח טרכטנברג הטילה על החברה הוצאה חד פעמית בהיקף של כ-189 מיליון שקל. בנוסף, החברה רשמה הפסד של 262 מיליון שקל בשווי ההוגן ממכשירים פיננסיים, הכוללים בעיקר מזומנים ושווי מזומנים, השקעות לזמן קצר, חיובים ויתרות חובה לזמן ארוך, אשראי לזמן קצר, ויתרות זכות והלוואות והתחייבויות לזמן ארוך.

החברה רשמה ברבעון הרביעי הכנסות מהשכרה, ניהול ואחזקה של נדל"ן להשקעה בהיקף של כ-222 מיליון שקל, גידול של 15.6% בהשוואה לנתון בתקופה המקבילה אשתקד שהסתכם בכ-192.2 מיליון שקל.

ה-NOI ברבעון הרביעי של 2011 הסתכם בכ-157 מיליון שקל, זאת לעומת 136 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד, גידול של 15%. ה-NOI הושפע לחיוב מעלייה ריאלית בדמי השכירות בעת חידוש חוזים בנכסים השונים ומהשלמת עבודות השיפוצים בקניון הגדול בפתח תקווה, כיכר ציון בירושלים וקניון הראל.

ה-EBITDA הסתכם ברבעון הרביעי בכ-140 מיליון שקל, גידול של 15% בהשוואה לנתון בתקופה המקבילה אשתקד שהסתכם ב-122 מיליון שקל.

אבי לוי, מנכ"ל בריטיש ישראל ומי שמיועד לשמש כמנכ"ל מליסרון אמר היום:
"החברה סיימה שנה נוספת של צמיחה בכל הפרמטרים התפעוליים, דבר הבא לידי ביטוי בגידול ניכר בהכנסות, ובמקביל באיתנות פיננסית גבוהה, המשתקפת בהון עצמי של כ-2.1 מיליארד שקל ובנזילות גבוהה. אנו שמחים להשלים בימים אלה את התהליך המורכב של מיזוג החברה עם חברת מליסרון, דבר שיביא למיצוי היתרונות היחסיים של שתי החברות בתחום המרכזים המסחריים, ויסייע להמשך פיתוחה העסקי של הקבוצה ולחיזוק מיצובה כגורם מוביל בשוק הישראלי."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות