הסימפטום הראשון: דוד גרנות יחליף את אלוביץ' כיו"ר זמני בבזק

 |  (4)
שאול אלוביץ, צילום: יח"צ
אמנם חקירת אלוביץ' ובכירים נוספים בבזק עדיין נמשכת בחדרי החקירות של הרשות לניירות ערך אבל כבר היום מתחילות השלכות הפרשה לצוץ ולהביא לחילופי מקומות בצמרת הניהולית של החברה. כאמור, אלוביץ', שנתון עדיין בחקירה, יפנה את מקומו לדוד גרנות, שישמש כיו"ר זמני של בזק וזאת כחודש בלבד לאחר שהאחרון מונה לדירקטור בלתי תלוי בחברה.
גרנות, שצפוי להישאר בתפקיד עד התבהרות ענייני החקירה, שימש כדירקטור בלתי תלוי בבזק ולכן ייתכן כי מאחורי המינוי ישנו גם רצון לשדר ניטרליות והרגעה של הרוחות סביב החברה. לגרנות עבר מפואר כאשר זה שימש כמנכ"ל בשלושה בנקים (דיסקונט, הבינלאומי ואגוד) כאשר כיום משמש גרנות גם כחבר דריקטוריון במספר חברות מובילות כגון אלרוב נדל"ן, כלכלית ירושלים, אורמת טכנולוגיות ואחרות.
תגובות לכתבה(4):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  להתחיל.
  אזרח ותיק. 28/06/2017 17:37
  הגב לתגובה זו
  0 1
  אין מצב שהבן ז... שלמעלה לא ידע הכל.
  סגור
 • אזרחים ותיקים נוהגים להחזיק קו נייח
  dw 11/07/2017 15:41
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מתי בפעם האחרונה בדקת את חשבון הבזק שלך? אם הרבה זמן לא בדקת אז הכנס לאתר בזק ונסה למצוא חבילה זולה יותר, שיותר מתאימה לשימושים שלך. אני הצלחתי ככה להפחית למישהי את המחיר ב 20 שקלים, מ 60 ל 40. שים לב שבזק גובה כיום תעריפי שחיטה מלקוחות הטלפון הקווי, אזרחים קשישים בד"כ, כמוך. למשל, על קו קל, בלי שיחות יוצאות בכלל, בזק גובה 25 שקלים טבין ותקילין. זה מחיר רצח! במחיר כזה יש חברות סלולר המציעות לך קו+דבר חופשי+סמס חופשי+קצת גלישה. פשוט תעריפי שחיטה, שיש מקום לצמצמם, ובאופן משמעותי. בדוק את החשבון שלך והצע גם לחבריך הקשישים לראות אם אפשר להתייעל - או לוותר על הקו הקווי היקר להחריד או לפחות לצמצם במחיר המוגזם.
  סגור
 • שטויות
  ג 28/06/2017 18:41
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מי מינה אותו? אלוביץ גם אסרו עליו לדבר עם עובדים, אבל אישרול לו לדבר עם המנכ"לית של בזק. היא זו שהעבירה את כל העיסקאות. או שהרשות מתחילה לרדת מהעץ או שהם מתנהלים עקום.
  סגור
 • המנכלית צריכה ללכת הביתה
  dw 11/07/2017 15:58
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אם ארז ויגודמן הלך הביתה (וגם החשב אייל דשא התפוטר) בעקבות החלטות ניהוליות שגויות אין סיבה מדוע סטלה צריכה להשאר. בזק לא יותר קדושה מ-טבע. היא קנתה במיליארד שקל נכס השווה, ביום טוב, 200 מיליון. ללכת הביתה זה הכי מינימלי שאפשר. אפשר שיהיו אף תביעות ייצוגיות, להחזיר את הבונוסים רטרואקטיבית ודרישה ששאול יחזיר לחברה הציבורית את התמורה העודפת. המנהלים מקבלים משכורת גבוהה, גבוהה מאד, כדי שיעשו עבודה טובה. לקנות נכס השווה 200 מיליון במיליארד לא נראה כעבודה טובה במיוחד...
  סגור