כלל ביטוח במגעים עם New York Life להשקעות בנדל"ן בארה"ב

במסגרת העסקה ישקיעו שתי החברות, בחלקים שווים, סך של כ-3 מיליארד שקל
|
ענת לוין, צילום: ענת לוין

כלל ביטוח נמצאת בישורת האחרונה לקראת חתימה על הסכם שותפות להשקעות בנדל"ן בארצות הברית, עם חברת ביטוחי החיים הגדולה בעולם - "New York Life". במסגרת העסקה ישקיעו שתי החברות, בחלקים שווים, סך של כ-3 מיליארד שקל (860 מיליון דולר) להשקעות נדל"ן להשבחה ברחבי ארצות הברית. היקף ההון העצמי בהשקעה זו, של שתי החברות יחד, עומד על כמיליארד שקל (300 מיליון דולר) בחלקים שווים.

המדיניות החדשה שהותוותה בכלל ביטוח בשנים האחרונות הינה השקעה הולכת וגוברת בתחום הלא סחיר, וזאת על מנת לייצר תשואות מתאימות ויציבות לעמיתים, בעולם של ריביות נמוכות. הגדלת תיקי ההשקעות הלא סחירים בחו"ל (נדל"ן, תשתיות וחוב) יכולה להתבצע בעיקר באמצעות הקמת מיזמים, או שותפויות עם גורמים מקצועיים, מנוסים ובעלי מוניטין טוב בניהול השקעות בשווקים שונים בעולם.

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

ענת לוין, משנה למנכ"ל ומנהלת חטיבת השקעות ופיננסים בכלל ביטוח: "לכבוד הוא לכלל ביטוח לייצר שותפות אסטרטגית ארוכת טווח עם חברה בשיעור קומתה של NY Life. עסקה זו מצטרפת לעסקה משמעותית נוספת עליה חתמנו בחודש שעבר, להשקעה בקרן הריט האמריקאית הפרטית-Carr Properties Corporation, במסגרתה השקענו 300 מיליון דולר תמורת כ-14% מהזכויות ההוניות של החברה. אנו רואים בשיתוף פעולה, כמו גם בעסקאות אקוויטי ישיר אחרות שביצעה החברה בשנה האחרונה, כדוגמת רכישת מניותיה של כי"ל בחברת  IDE, הישג עצום לכלל ביטוח המלמד על יכולתה להגיע להסכמי השקעה מורכבים וליצירת שיתוף פעולה עם הגופים המקצועיים והאיכותיים בעולם".

"ההשקעות האחרונות אותם ביצועה החברה מהווה נקודת מפנה באסטרטגיה העסקית של כלל ביטוח, מהשקעה נקודתית ברכישת נכס נדל"ן למעבר לניהול בפורטפוליו נכסים ולהשקעת אקוויטי ישיר בחברות נדל"ן. אנו נמשיך לחפש וליצור שותפויות אסטרטגיות עם גופים מובילים בתחומם בתחומי הנדל"ן התשתיות ובכלל האפיקים הלא סחירים".
 

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות