דרופבוקס הגישה בקשה חסויה להנפקה

את ההנפקה של  החברה, אשר מוערכת ב 10 מיליארד דולר, יובילו גולדמן זאקס וג'יי.פי מורגן
|
דרופבוקס הגישה בקשה חסויה להנפקה
ענקית שיתוף הקבצים דרופבוקס, מתכננת הנפקה לציבור ואף הגישה בקשה חסויה, אשר תנוהל בידי גולדמן זאקס וג'יי.פי מורגן. כך עולה מדיווחים שונים באמצעי התקשורת בארה"ב. האנשים אשר מסרו את המידע ביקשו להשאר אנונימיים, כיוון שמדובר בבקשה אשר אינה נחשפה לציבור עדיין.
על פי הדיווח, דרובוקס נמצאת בקשר עם בנקים נוספים שיקחו חלק בהנפקה, אותה החברה מתכננת להשלים במחצית הראשונה של השנה. בגולדמן זאקס ובג'יי.פי מורגן סירבו להגיב לידיעה. 
לגולדמן זאקס ולג'יי.פי מורגן הסטוריה משותפת עם דרפבוקס. גולדמן זאקס ייעצה לחברה בתחילת דרכה והרחיבה את האשראי שניתן לה וג'יי.פי מורגן הובילה קו אשראי של 600 מיליון דולר שניתן לחברה בשנה שעברה.
דרופבוקס תגיע להנפקה כאשר באתמתחה קבלות על מכירות שנתיות במעל מיליארד דולר, כך לדברי מנכ"ל החברה דרו יוסטון, אשר התבטא בנושא הכנסות החברה בשנה שעברה, וצפויה להיות אחת הגדולות בתחום הטכנולוגיה הארגונית בארה"ב בשנים האחרונות, כאשר ההנפקה הגדולה ביותר ב-5 שנים האחרונות הייתה של חברת First Data, שהונפקה לפי שווי של 14 מיליאד דולר בשנת 2015.
נציין כי, בשנת 2014 הוערכה דרופבוקס בצורה פרטית בכ-10 מיליארד דולר. בעוד שלא ידוע עדיין אם החברה תוכל להציע את מניותיה מעבר לסכום שהוערך, ייתכן מאוד שמניה תסחר מעבר להערכה הפרטית. 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות