אלביט זכתה בחוזה של 65 מיליון דולר לאספת פתרונות חיפוש והצלה

החוזה מול מדינה ואסיה פסיפיק ויבוצע על פני 3 שנים; מניית החברה מטפסת 1%
|
אלביט מערכות, צילום: אלביט מערכות
אלביט מערכות -1.06% אלביט מערכות 58,020 -1.06% אלביט מערכות בסיס:58,640 פתיחה:58,500 גבוה:58,590 נמוך:57,730 תמורה:23,595,212 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: דיווחה על זכיה בחוזה בהיקף של 65 מיליון דולר ממדינה באסיה פסיפיק, לאספקת פתרון מערכתי לחיפוש והצלה. בתוך כך, מניית החברה עולה 1% ביום שני ברציפות של עליות ורושמת תשואה של 4.2% מתחילת השנה.
במסגרת הפרויקט, אשר יבוצע על פני 3 שנים, וכחלק מפורטפוליו פתרונות הרדיו האוויריים של אלביט מערכות, החברה תתקין מערכות איתור מוטסות ומשדרים לאיתור בחירום על גבי מגוון מטוסי משימה ומסוקים הנמצאים בשימוש חילות האוויר, היבשה והים של הלקוח, ובנוסף תספק אלפי מערכות רדיו אישיות לחיפוש והצלה.
   
יהודה ורד, מנכ"ל אלביט מערכות יבשה ותקשו"ב: "אנו מרוצים מהזכייה בחוזה זה לאספקת פתרון כולל לחיפוש והצלה, המעידה על בשלות המערכות שלנו ועל המובילות שלנו בשוק. בהתבסס על הפורטפוליו הרחב שלנו לפתרונות רדיו ותקשורת, הנמצאים בשימוש מבצעי של עשרות צבאות ברחבי העולם, אנו יכולים לספק ללקוחותינו יתרון טכנולוגי ומקווים כי לקוחות נוספים יבחרו אף הם במערכות החיפוש וההצלה הייחודיות שלנו כפתרון המועדף עליהם".

נזכיר כי בתחילת השבוע משרד האוצר הגיע להסכמה עם חברת אלביט על מכירת חברת תעש מערכות תמורת 1.8 מיליארד שקל. במסגרת ההסכמות, תתחייב אלביט לפנות את מתחם רמת השרון ומתחמים נוספים באופן שיאפשר פיתוח של אלפי יחידות דיור בלב אזורי הביקוש, ולהקים מפעלים ברמת בקע בנגב שיקדמו את התעסוקה והפיתוח באזור.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות