הנפקה ראשונית רביעית ל-2017, האם מסתמן שנוי מגמה?

לאחר 3 הנפקות ראשוניות בלבד בשנת 2016, קרן מניבים מסמנת התאוששות בשנת 2017 באחוזת בית
|
(2)
באחוזת בית

קרן הריט מניבים, קרן הריט הרביעית שתיסחר בבורסה בת"א, השלימה הנפקה ראשונה לציבור של מניות (IPO) ושל סדרת אג"ח חדשה. מדובר בהנפקה הרביעית השנה בתל אביב - אחרי נובולוג, מנרב פרוייקטים, רציו פטרוליום ומדיפאואר שהונפקה מחדש - לעומת שנת 2016 המאכזבת בה הונפקו רק 3 חברות בהנפקה ראשונית לציבור (מגוריט, אוברסיז וונטייז).

מניבים גייסה סך של כ-63 מיליון שקל הון מניות, על פי שווי של 256 מיליון שקל לפני הכסף, כך ששווי הקרן לאחר הכסף יהיה כ-320 מיליון שקל. מניבים צפויה להיכנס למדד SEM60. בין הגופים שהשתתפו בהנפקה הראל ביטוח, מגדל ביטוח, פסגות, מיטב דש, קרן טוליפ ואי. בי. אי.

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

בהנפקת האג"ח נרשמו ביקושים של למעלה מחצי מיליארד שקל והחברה בחרה לגייס כ-230 מיליוני שקל בשיעור ריבית העומד על 2.1%. אגרות החוב הינן שקליות צמודות למדד המחירים לצרכן, ובעלות מח"מ של 4.9 שנים. בין הגופים שהשתתפו בהנפקת האג"ח: הראל ביטוח, מיטב דש, אקסלנס, מגדל שוקי הון, איילון ביטוח, הלמן אלדובי, מור קרנות נאמנות.

קרן הריט החדשה מניבים הינה חברה להשקעה בנכסים מניבים בישראל, המנוהלת במתכונת המקובלת בקרנות ריט, מבחינת מסגרת הפעילות, השקיפות, היחסים הפיננסים, חלוקות דיבידנד, דמי הניהול והמחויבות כלפי המשקיעים בקרן. הקרן הוקמה ביוזמת שרון שוופי, יו"ר הדירקטוריון, לשעבר מנכ"לית גב-ים; איתי מל, שכיהן בתפקידי ניהול בכירים בחברת איטונג תעשיות ובקבוצת תיא השקעות; ועופר אברם, לשעבר סמנכ״ל קבוצת עזריאלי וראש תחום המשרדים.

עופר אברם, מנכ"ל מניבים: "בעקבות גיוס ההון והחוב המוצלחים, אנחנו ממשיכים ביישום התכנית שלנו להרחבת פעילות קרן מניבים, ומצפים לעשות שימוש בקרוב בכספי הגיוס לשם רכישת נכסים מניבים התואמים את אסטרטגיית הקרן".

תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  מיליון שקל לשנה? על מה?
  dw 06/04/2017 13:46
  הגב לתגובה זו
  1 1
  על מה בדיוק משלמים לשרון, איתי ועופר מיליון שקל לשנה כ"א? על 3 נכסים בשווי 300 מלש"ח? מה רע היה בשכר מידתי וסביר של 30 אלש"ח לחודש, שגם זה לא מעט בשביל לנהל בסה"כ 3 נכסים? על מה בדיוק שרון מקבלת בונוס של מאות אלפי שקלים? מישהו מכיר איזשהו גב' כהן שמקבלת בונוס אחרי שמקבלת משכנתא מהבנק על דירה להשכרה? ואם יסתבר בעוד כמה שנים ששרון קנתה נכסים במחיר מנופח, או שנדרש שיפוץ בנכס והלכה התשואה, או שסתם הדיירים יעזבו - האם שרון תחזיר למשקיעים את הבונוס? בונוס מקבלים *אחרי* שמצליחים. לא לפני. מיליון שקל לשנה??? על מה?
  סגור
 • dw תגובה כדורבנות. אהבתי.
  יוסף 06/04/2017 15:42
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אתה מנהל אתר השקעות ?
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות