יוסי רוזן יסיים את תפקידו כיו"ר דירקטוריון בתי הזיקוק

היו"ר יעזוב את תפקידו בתום חמש שנים בתפקיד. יוסי רוזן: "בזן של היום תהיה בזן אחרת מבחינת מעמדה, רווחיותה ותרומתה לבעלי מניותיה"
 |  (2)
יוסי רוזן (צילום: ישראל הדרי)
יוסי רוזן, יו"ר בזן -0.88% בזן 181 -0.88% בזן בסיס:182.6 פתיחה:181 גבוה:184.6 נמוך:178.8 תמורה:15,632,103 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , הודיע היום (ב') לדירקטוריון של בזן על כוונתו לסיים את תפקידו במהלך המחצית השנייה של שנה זו. רוזן מסיים את תפקידו בתום חמש שנות כהונה ולאחר שהושלמה במלואה ביצועה של התוכנית האסטרטגית משנת 2007, אותה גיבש, התווה והוביל כיו"ר בזן.

התוכנית כללה: הקמת מתקן המידן בהשקעה של 500 מיליון דולר הצפויה להסתיים בסוף יוני שנה זו, השלמת המיזוג בין חברות הקבוצה ליחידה אחת, תוך ניצול הסינרגיות שבין החברות בקבוצה, כולל השקעות בפרויקטים לסינרגיה. מהפך בגישה לאיכות הסביבה ולקהילה תוך השקעת משאבים רבים בתחום שבמהלכה הושקעו משנת 2007 כ- 144 מיליון דולר.

בנוסף נכללה בתוכנית גיבוש הנהלה חדשה אשר תוביל את החברה לעידן החדש בו, היא תנצל את ההשקעות, הגז הטבעי והמיזוג להתייעלות, רווחיות והשאת ערך החברה. ניהולה של החברה באמצעות דירקטוריון פעיל אשר אימץ עקרונות מימשל תאגידי מתקדם, תוכניות אכיפה ויישומן בפועל.

במכתב ההודעה על פרישתו כתב יו"ר בזן יוסי רוזן: "בזן של היום תהיה בזן אחרת מבחינת מעמדה, רווחיותה ותרומתה לבעלי מניותיה, עם השלמת הקמת המידן, ביצוע המיזוגים בקבוצה והגעה מלאה של גז טבעי לחיפה ואני מקווה כי מחליפי, יחד עם הנהלת החברה ובעלי מניותיה ייהנו מפירות ההשקעה באמצעים ובמאמצים של כולנו. החברה התברכה בעובדים ומנהלים מוכשרים, מסורים ונאמנים ובדירקטוריון פעיל, מקצועי ותומך בגיבוי בעלי המניות הרואים למרחקים."

יוסי רוזן ימשיך לכהן בתפקידו באופן מלא עד לכניסה של מחליפו, אשר ייקבע על ידי הדירקטוריון בהמלצת בעלי המניות. המועד לחילופי היו"רים ייקבע לאחר בחירת היו"ר החדש ויתבצע לקראת סוף הרבעון השלישי או במהלך הרבעון הרביעי של השנה. כמו כן הודיע רוזן כי נענה לבקשה להמשיך ולכהן בדירקטוריון בזן גם בעתיד.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  בזן
  מוטי 29/05/2012 09:21
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יוסי רוזן יור אחד הטובים שהיו לחברה
  סגור
 • 1.
  חברת בזן.
  xx-009 28/05/2012 16:59
  הגב לתגובה זו
  1 0
  כמה חבל היה יו''ר טוב הוביל את מיזוג בזן והתעשייה הפטרוכימית המעבר לגז טבעי המתקן החדש [הפצחן המימני] שאמור לשדרג את מערכת הזיקוק של בזן ולהפוך אותה לחברת זיקוק פטרוכימית מתקדמת יותר אז נכון שדירקטוריון יושב בתל אביב לא בחיפה איפה שנמצאים המתקנים שלהם אבל עדיין היה יו''ר טוב שתרם לחברה ולסביבה.
  סגור