קרן ליברה בשיתוף חברת לסמן החזקות תממן הליכים משפטיים לאורתם סהר

|
אמיר נחום, צילום: שחר תמיר

קרן ליברה – First Libra Fund, קרן ייעודית אשר תכליתה מימון הליכים משפטיים ומימון תביעות הקשורות בחברות בקשיים או בהסדרים, חתמה היום (ד׳) על מתווה למימון הליכים משפטיים בחברת אורתם סהר עם חברת לסמן אחזקות מקבוצת Cashflow. בתוך כך, מחר יתקיים כינוס אסיפת נושים ובעלי המניות לצורך הצבעה על הסדר לחברה

מהקרן והחברה נמסר כי במסגרת המתווה הקרן מוכנה לקדם התקשרות לצורך מימון ההליכים המשפטיים במתווה דו שלבי: בשלב הראשון תעמיד הקרן סכום של 500 אלף שקל לטובת בדיקה מעמיקה של התביעות, שמטרתה למפות את התביעות, היקפן, טיבן וסיכוייהן להתקבל.

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

התביעות ייבדקו על ידי ועדת ההשקעות של הקרן המורכבת משופטים מחוזיים בדימוס: השופט בדימוס ד"ר אליהו וינוגרד, השופטת בדימוס ד"ר דרורה פלפל, השופט בדימוס יהודה זפט ופרופ' ציפורה כהן וכבוד השופט בדימוס ד"ר עדי זרנקין, המומחה בעולם חדלות הפירעון. 

בשלב השני של המתווה ובהתאם להמלצות וועדת ההשקעות בדבר כדאיות ניהול כל הליך משפטי, הקרן תעמיד סכום של עד 10 מיליון שקל לצורך מימון הליכים משפטיים, לרבות אגרות בית משפט, שכר מומחים, שכ"ט עורכי דין וכיוצ"ב.בתמורה לזה הקרן תקבל אחוזים מתוצאות ההליכים המשפטיים. בכך, בין היתר, תשפר הקבוצה את הצעתה לנושי החברה כפי שהוצגה לנאמנים בסדרות האג"ח ולמייצגם. 

נזכיר כי לפני חודש{אורתם סהר} הגישה בקשה להקפאת הליכים ל-3 חודשים, וזאת לאחר פיצוץ העסקה לרכישתה. על פי נאמני אורתם סהר, עו"ד שאול ברגרזון ורו"ח יזהר קנה, חובותיה של החברה נאמדים בכמיליארד שקלים תוך שנכסיה מוערכים בכ-400 מיליון שקל. כמו כן, השלמת הפרויקטים בביצוע החברה נאמדים בכ-1.2 מיליארד שקלים.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות