אושרה להפקדה תכנית לבניית אלפי דירות ופארק ענק בלב אזור הביקוש

|
(2)
נדל"ן, צילום: Bizportal

תוכנית בנייה ענקית ברמת השרון - בין כביש 4 במזרח לכביש איילון במערב ולכביש 5 בצפון - אושרה היום אחה"צ להפקדה תכנית רשות מקרקעי ישראל, הנמצאת בין תחום השיפוט של רמת השרון ותל אביב- יפו, להקמת כ-6700 יח"ד ופארק מטרופוליני רחב ידיים לפעילויות פנאי ונופש.

התכנית המזרחית כוללת כ-3,500 יחידות דיור חדשות ואילו התכנית המערבית כוללת כ-3200 יחידות דיור מהן 300 יח"ד בכל תכנית לדיור מוגן ובסה"כ 600 יח"ד לדיור מוגן.

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

את המתחם חוצות תשתיות קווי הדלק וקו מתחם עליון ותשתיות רבות נוספות. במסגרת תכנון כביש הנופש מוצע לאגם את התשתיות הקיימות והמתוכננות לכדי מנהרת תשתיות על מנת לאפשר פיתוח המגורים. את תכנון הכביש ורצועות התשתית מקדמת הרשות עם נתיבי איילון במקביל לקידומה של התכנית כל זאת על מנת לאפשר פיתוח התשתיות ושיווק המגורים קרוב ככל הניתן לאישורה הצפוי של התכנית בעוד כשנה.

פארק הנופש המטרופולינים הינו אחת מרצועות הפארקים המשמעותיות ביותר במחוז תל אביב זוהי הרצועה הצפונית החוצה בכיוון מזרח מערב והיא תאפשר לתושבי צפון המחוז להינות משלל מגוון הפעילויות בו בעתיד

 גילי טסלר, האחראית לקידומן של התכניות, ברשות מקרקעי ישראל: "חטיבת קרקע משמעותית זו כוללת בחובה מצאי רב מאוד של יחידות דיור מגוונות ביניהן יחידות קטנות כ20% . התכניות מטפלות בהיבטים ציבוריים רבים קובעת שימושי קרקע לבתי ספר וגנים ומוסדות ציבור ופארק מטרופוליני רחב הכולל שימושי פנאי ובילוי. הפארק ישתרע מדרום לכביש 5 וכולל את מרכז הטניס, שבילי הליכה וטיול שבילי אופניים פיתוח אינטנסיבי ואקסטנסיבי של מרכיבי הפארק".

פיתוח שימושי הקרקע למגורים ולשימושים נוספים,  לדברי טסלר, חייב לבוא בד בבד עם פיתוח אמצעי תחבורה נאותים וציבוריים - "תכנון כביש הנופש נעשה כבר עתה על ידי באמצעות נתיבי איילון וזאת על מנת ליצור מצב בו ניתן יהיה לבצע אותו במיידי עם סיומן של התכניות ברמה הסטוטורית ואישורן. מטבע הדברים מתחם שכזה הינו גדול מורכב ודורש תשומות השקעה רבות את המתחם חוצות תשתיות והתכנית מתמודדת עם העתקתן ואיגומן של התשתיות הקיימות והחדשות למנהרת תשתיות בציר הנופש. ניהול הפרוייקט נעשה באמצעות חברת וקסמן גוברין  בניהולה של הגברת גלי דולב והוא כולל עשרות אנשי מקצוע מהטובים בישראל. על התכנון אמון משרד מזור פירשט באמצעות אדר' אלי פירשט וניקי דוידוב".

כאמור הועדה המחוזית  במשרד הפנים החליטה על הפקדת התכניות.

תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  האם יהיה זה דיור בר השגה או שוב דירות 5 חדרים עם לובי?
  אחד 23/03/2015 20:31
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כדי שהעירייה תוכל לגבות ארנונה שמנה...
  סגור
 • 1.
  אני שמח שבחרתי ליכוד. עכשיו מדברים על בניה לטובת העם!! (ל"ת)
  ראש הממשלה כל הכבוד! 23/03/2015 19:17
  הגב לתגובה זו
  2 5
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות