אלקטרה נדל"ן מממשת את חלקה בהרבור גרופ ב-52 מיליון שקל

השותפים בהרבור גרופ החליטו לרכוש בחזרה את חלקה של אלקטרה נדל"ן בחברה הפועלת בארה"ב
|
כלל ביטוח הרבור גרופ, צילום: יח"צ

חברת אלקטרה נדלן +0.25% אלקטרה נדלן 2,000 +0.25% אלקטרה נדלן בסיס:1,995 פתיחה:2,015 גבוה:2,015 נמוך:1,936 תמורה:3,330,482 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: ממשיכה למצוא דרכים לטפל במצוקת המזומנים לה נקלעה: החברה הודיעה היום (ג') כי היא מנהלת משא ומתן מתקדם למימוש כל החזקותיה בקבוצת Harbor Group, העוסקת ברכישה, השבחה ניהול ומכירה של נדל"ן מניב בארצות הברית, לבעלי מניות אחרים בקבוצה תמורת 15 מיליון דולר (כ-52.3 מיליון שקל).

על פי העקרונות שסוכמו במשא ומתן עד כה, התמורה תשולם בארבעה תשלומים אשר הראשון שבהם צפוי להיות משולם במועד השלמת העסקה והיתרה עד לא יאוחר משלוש שנים ממועד העסקה. התמורה מעסקה זו צפויה להניב לאלקטרה נדל"ן חופשי בסך של 15 מיליון דולר.

ג'י צביבל, מנכ"ל הרבור גרופ ישראל, מסר בתגובה, כי "השותפים בהרבור גרופ החליטו לרכוש בחזרה את חלקה של אלקטרה נדל"ן בחברה, אשר עמד על 20%, בשל אמונם הגדול בהרבור גרופ ובהתפתחותה, ובשל חלון הזדמנויות עסקי שנוצר לקיום הרכישה. אלקטרה נדל"ן היא שותפה מצוינת שהלכה עמנו דרך ארוכה, ונמשיך בשיתופי פעולה עסקיים עמה גם בעתיד."

נזכיר כי בחודש דצמבר 2013 השלימה אלקטרה נדל"ן שלב משמעותי בתוכנית הארגון מחדש אותה היא מיישמת בשנתיים האחרונות – החברה השלימה פרטית של מניות בהיקף של כ-100 מיליון שקל למשקיעים המוסדיים. במהלך השנתיים האחרונות מימשה החברה את נכסיה בקנדה בהיקף של למעלה מ-600 מיליון שקל, דחתה פירעון התחייבויות לבנקים בישראל, צעדים אשר ננקטו כדי להגדיל את נזילות החברה ולשפר את מצבה הפיננסי.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות