איילון אחזקות מוכרת את חלקה ב"איילון בית השקעות" לנעם ברורמן

|
איילון אחזקות מוכרת את חלקה ב"איילון בית השקעות" לנעם ברורמן
איילון אחזקות, שבשליטת מר לוי רחמני מייסד החברה ונשיאה, מוכרת את חלקה באיילון בית השקעות בע"מ למחזיק המניות השני בחברה, נעם ברורמן.
איילון בית השקעות בע"מ מוחזקת ב-50% ע"י איילון אחזקות וב-50% ע"י נעם ברורמן השקעות בע"מ. לחברה שתי חברות בנות בבעלותה המלאה: איילון פיתרונות פיננסים (2004) בע"מ - חברה לניהול תיקים, ואיילון קרנות נאמנות בע"מ- חברה לניהול קרנות נאמנות.
העסקה הנ"ל מהווה מימוש אופציות שהיו לצדדים לקניית חלקה של איילון בחברה בסכום של 12.3 מיליון ש"ח המשקף שווי של כ- 25 מיליון ש"ח.
בנוסף, עתידה איילון אחזקות לבצע שינוי מבני ולהעביר את חברת E4ליסינג איילון בלו ליסינג (שבבעלותה המלאה) לחברת הביטוח איילון, שגם היא בבעלותה המלאה, עפ"י סעיף 104 לפקודת מס הכנסה, כחלק משורת צעדים לפיתוח תחום האשראי בחברת הביטוח. 
שלמה גרופמן, יו"ר דירקטוריון איילון אחזקות מסר כי "איילון אחזקות מבצעת מהלך אסטרטגי שבסיומו תפעל קבוצת איילון באמצעות שלוש זרועות עיקריות – ביטוח, נדל"ן ואשראי. כחלק אינטגרלי מאותו הליך, יוצאת איילון אחזקות מתחומי ניהול התיקים וקרנות הנאמנות על מנת להתרכז באותן ליבות פעילות. בהמשך לכך בכוונת החברה להעביר את חברת הליסינג איילון בלו ליסינג לאיילון חברה לביטוח, על מנת להשתמש בה כפלטפורמה לפיתוח משמעותי של תחום האשראי בחברה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות