ניצחון לטראמפ: זוכה לתמיכה מקארסון הפורש הטרי מהמירוץ

|
המירוץ הרפובליקאני
ריצתו של דונלד טראמפ לראשות המפלגה הרפובליקנית קיבלה היום רוח גבית רצינית. לאחר פרישתו מהמרוץ של בר קארסון, הודיע האחרון כי הוא תומך בטראמפ לייצג את המפלגה לנשיאות ארה"ב.
השניים ביצעו הודעה משותפת הבוקר בפלורידה. טראמפ שיבח את קארסון כ"איש מיוחד, מיוחד מאד". קארסון מצידו טען כי החלטתו הגיע לאור "רצונם של הבוחרים". לדבריו, לא התכוונן לעסוק בפוליטיקה, אך לאור לחץ ציבורי של המפלגה החליט להתמודד.
חשוב מכך, קארסון טען כי בימים האחרונים למד להכיר צד נוסף של המתמודד טראמפ. לטענתו קיים שוני בין טראמפ האדם, לבין הדמות המצטיירת על ידו לאורך מסע הבחירות הנוכחי למפלגה. "הוא למעשה אדם אינטיליגנטי שחשוב לו מאוד עתידה של ארה"ב", אמר קארסון.
למשמע דברי קארסון, טארמפ הנהן בהסכמה. אם כי לאחר מכן הסתייג טראמפ טען שהתבטאויותיו על הבמה הינן אותנטיות, אך קיים בו צד אחר של "אדם החושב עמוק" שרוב הקהל אינו מודע אליו. 
תמיכתו של קארסון הגיעה כהפתעה חלקית בקרב העוקבים אחרי המירוץ. לאור ההתנהלות השונה של השניים לאורך המירוץ. קארסון נויורלוג לשעבר סירב לתקוף באופן אישי את שאר המתמודדים, טקטיקה שטראמפ עושה בה שימוש לכל אורך הקמפיין. 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות