פרטנר חשפה את שירות ה-TV במחיר של 69 שקל לחודש - הנה כל הפרטים

|
(4)
איציק בנבנישתי מנכ''ל פרטנר, צילום: יח"צ
התחרות בשירותי הטלוויזיה עולה מדרגה. חברת התקשורת משיקה ברגעים אלה את שירות פרטנר TV במסגרת מסיבת עיתונאים שעורכת החברה בתל אביב. את מירב תשומת הלב תופס המחיר האטרקטיבי - 69 שקל בחודש - שהינו המחיר הזול בישראל כאשר סלקום TV גובה כ-100 שקל לחודש ואילו Yes ו-HOT מציעות חבילות בעלות של מאות שקלים.
פרטנר TV יכולל 40 ערוצים חיים, אלפי שעות VOD, צפייה בתכני כל הערוצים עד שבועיים אחורנית באמצעות אפשרות ה-'Catch Up' מהטלוויזיה ומהנייד, ממיר 4K, גישה ישירה מהשלט לתכני 'Netflix' ויוטיוב, הורדת תכנים מה-'Google Play' כחלק אינטגרלי מהממשק ועוד. כל אלה ינתנו ללקוח כאמור במחיר של 69 שקל לחודש עבור שירות הטלוויזיה, 129 שקל לחודש עבור טלוויזיה אינטרנט (ספק תשתית עד 100 מגה), 129 שקל לטריפל הכולל טלוויזיה, אינטרנט (ספק תשתית עד 40 מגה) וקו טלפון ביתי, ובקרוב – גם חבילת 'קוואד' הכוללת טלוויזיה, אינטרנט (ספק תשתית עד 40 מגה), קו טלפון ביתי ומנויי סלולר.
בהמשך להודעה המשותפת של פרטנר ו-Netflix על שיתוף פעולה בין החברות, במסגרתה פרטנר היא הראשונה בישראל שתציע את שירות Netflix באופן מובנה בממיר, עם גישה ישירה ל-Netflix בלחיצת כפתור מהשלט, פרטנר חשפה היום פרטים נוספים על שיתוף הפעולה: חבילת פרטנר TV הכוללת בנוסף לעולם התוכן של פרטנר, גם את כל תכני Netflix ב-HD, שתוצע בקרוב במחיר של 89 שקל לחודש. מחיר הטריפל של פרטנר שיכלול את Partner TV Netflix, יעמוד על 149 שקל לחודש עבור שירות הטלוויזיה, אינטרנט (ספק תשתית עד 40 מגה), וקו טלפון ביתי.
כמו כן, לקוחות הטלוויזיה של פרטנר ייהנו מגישה ישירה למגוון של תוכן מקורי ורכש בינלאומי של Netflix, כולל סדרות טלוויזיה, סרטים ותעודה, באיכות שידור HD, Ultra HD ו-4K, כל זה ללא פרסומות.
עוד הוסיפו בחברה כי מערכת ההפעלה הייחודית של פרטנר TV, פתוחה להוספת תכנים חיצוניים על גבי הממשק, ובכך מאפשרת לפרטנר לייצר שיתופי פעולה עם ענקיות תוכן מהארץ ומהעולם, עם ערך מוסף ללקוח במחיר ובחוויית המשתמש. בשבועות הקרובים, קהל עצום של צופי טלוויזיה דוברי רוסית שעד היום לא היה פתרון רלוונטי עבורם בממירים הסגורים של השחקניות הוותיקות, יוכלו ליהנות מהצעה אטרקטיבית המשלבת בין עושר התכנים של Partner TV, ועשרות ערוצים ברוסית מבית קרטינה TV, בחבילת אחת ובממשק אחד.
החבילות שתציע החברה לחובבי המסך ינועו בין 69 שקל ל-149 באופן הבא:
בתוך כך, אדם צ'זנוף, נשיא סבן קפיטל גרופ ויו"ר פרטנר אמר כי "זהו יום היסטורי לפרטנר, יום שבו אנו עושים צעד משמעותי ביותר בהפיכתנו לקבוצת תקשורת  כוללת. כיושב ראש פרטנר אני רוצה לשבח את כל מי שעסק במלאכה המורכבת הזאת, שהם למעשה כל עובדי פרטנר - זהו פרויקט שכל החברה נרתמה אליו, ומרשים לראות איך חזון הופך לעשייה שאת התוצאה שלנו אנו גאים לחשוף היום. ליוויתי בחודשים האחרונים את ההכנות האינטנסיביות שאפשרו לנו להגיע לרגע המרגש הזה, ומה שאתם הולכים לראות עומד בכל סטנדרט בינלאומי. אני מייצג במעמד זה את חבריי לדירקטוריון החברה, ואת בעל השליטה בחברה, מר חיים סבן. מהיכרות רבת שנים איתו, אני יודע שהוא יודע להבחין מהר מאוד במשהו שיכול להצליח. ובפעם הראשונה כשהוא ראה את פרטנר TV, הוא אמר מיד 'יש לנו מוצר מנצח'."
איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר התייחס גם הוא למהלך כשאמר "בשנה שעברה, בפברואר 2016, הכרזנו על יציאה לדרך חדשה ומעבר מחברה ממוקדת סלולר לקבוצת תקשורת כוללת, והיום הגענו ליעד, עם השקת פרטנר TV. בפרק שעבר מאז ההכרזה, הניעה הנהלת פרטנר מהלכים אדירים הכוללים איחוד כלל פעילויות החברה תחת מותג "פרטנר", הרחבת פעילות החטיבה העסקית והפיכתה לגורם משמעותי בשוק האינטגרציה והשירותים בישראל, הרחבת רשת הסיבים האופטיים העצמאית של פרטנר לשוק הפרטי כולל התחלת פריסה וחיבור לקוחות בערים שונות ברחבי הארץ, וכמובן, השקת שירות הטלוויזיה של פרטנר. מאז הוקמה לפני 20 שנים, פרטנר מספקת ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, בכל אחד מתחומי הפעילות של הקבוצה. אני גאה להוביל חברה שמציעה את רשת הסלולר המתקדמת והמהירה בישראל, שירות האינטרנט הטוב בישראל שמתרחב עם פריסת רשת הסיבים האופטיים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, ומהיום, מציעה גם את שירות פרטנר TV, המבסס סטנדרט חדש מבחינת תוכן נגיש, מחיר וממשק."
לירן דן, סמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי בפרטנר: "שירות פרטנר TV מותאם להרגלי צריכת התוכן המשתנים, והוא תוכנן בקפידה על בסיס בחינה מעמיקה של הרגלי צריכת התוכן בישראל ובעולם. בתוך פחות משנתיים הקמנו פעילות טלוויזיה חדשנית המבוססת על הטכנולוגיה המתקדמת בעולם, ופותחת כל צופה לאפשרויות צפייה ותוכן ללא הגבלה. שירות פרטנר TV מביא לישראל את המהפכה הצרכנית שמשנה את שוק הטלוויזיה הרב ערוצית בעולם. יש חמש מגמות עיקריות שמובילות היום את עולם צריכת התוכן: צפייה בשידורים חיים שממשיכה להיות משמעותית, עלייה בצפייה בתוכן מוקלט, צפיית וידאו הולכת וגוברת ממכשירים ניידים, צפייה בשירותי סטרימינג דוגמת נטפליקס, ורגישות מצד צרכנים למחיר המשולם לחברות הטלוויזיה הרב-ערוצית. לכל אחת מחמש מגמות אלה, נתנו מענה מושלם בפרטנר TV. דן ציין בנוסף, כי "זו זכות גדולה לאפשר ללקוחות הטלוויזיה של פרטנר ליהנות מהחוויה האולטימטיבית של נטפליקס".
בתוך כך, IBI הוציאו התייחסות למהלך של חברת התקשורת כאשר כתבו כך: "בשורה התחתונה, בדומה ליציאה לדרך של סלקום, פרטנר מציגה מוצר במחיר תחרותי כאשר המטרה להערכתנו הלקוחות הפוטנציאלים הראשונים הם אלו שאין להם שירות טלוויזיה, לקוחות עידן פלוס ולקוחות סלקום TV. אנו סבורים כי כמו בכל השקה של מוצר חדש צפויים לחברה חבלי לידה (סלקום לימדה אותנו שאי אפשר להימנע מזה) והחדירה לשוק צפויה להיות לא פשוטה".
"בצד החיובי, שיתוף הפעולה עם נטפליקס עשוי להיות מאוד טוב להשקה והצעת הטריפל תיצור קשרים עמוקים יותר עם לקוחות הסלולר ותוריד את אחוזי הנטישה (שגם ככה במגמת ירידה בפרטנר). מבחינת עלויות לחברה אנו סבורים כי עלויות ההשקה בתוספת עלויות התוכן יכבידו על מבנה ההוצאות של פרטנר לפחות בהתחלה ועד לנקודת האיזון לראיה הנפקת המניות האחרונה.לסיכום התמחור האגרסיבי של הטלוויזיה לא משנה את הנחות הבסיס שלנו במודל אנחנו עדיין חושבים שמגזר הסלולר ימשיך להוביל את המומנטום החיובי או השלילי במניה ונכון להיום מיזם הטלוויזיה הוא בגדר סטארט-אפ. "אנו שומרים על המלצת תשואת יותר לפרטנר במחיר 22.5 שקל למניה (אפסייד של כ-21% על מחיר המניה בת"א)".
תגובות לכתבה(4):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 4.
  פרטנר
  יוסי 27/06/2017 12:14
  הגב לתגובה זו
  0 0
  היתכן שאחרי ידיעה מרשימה, המנייה צוללת?
  סגור
 • 3.
  סוף סוף (ל"ת)
  lokko 27/06/2017 11:38
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 2.
  פרטנר
  ערן 27/06/2017 10:45
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אז למה המניה יורדת ולא מתאוששת זמן רב
  סגור
 • 1.
  כתב שלא בודק נתונים
  בן 27/06/2017 10:43
  הגב לתגובה זו
  1 2
  טריפל סי כנראה הכי זולה..
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות