שגריר בדו"ח הציבורי הראשון: מעבר לרווח של 1.3 מיליון שקל

עונת הדו"חות
קבוצת שגריר 0% שגריר 1,294 0% שגריר בסיס:1,294 פתיחה:1,294 גבוה:1,294 נמוך:1,294 תמורה:1,165 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: שירותי רכב מפרסמת היום את הדו"ח הכספי הראשון בתור חברה ציבורית לאחר שהצטרפה לבורסה ביוני האחרון במסגרת חלוקת דיווידנד בעין לבעלי מניות פוינטר. בשורה התחתונה, שגריר מסמנת מעבר לרווח של 1.36 ברבעון השני של השנה, לעומת הפסד של 1.4 מיליון שקל ברבעון המקביל של 2015. המעבר לרווחיות מיוחס לירידה בהוצאות המימון מ-1.8 מיליון ל-59 אלף שקל בלבד ברבעון.
מניית החברה מזנקת אמנם ב-10% בתל אביב, אך במחזור של 170 אלף שקל בלבד, לעומת מחזור יומי ממוצע של 132 אלף שקל בחודש האחרון.
בשורה העליונה שגריר רשמה עלייה של 13.4% בהכנסות ברבעון השני, לעומת הרבעון המקביל אשתקד ל-42.8 מיליון שקל. העלייה בהכנסות מיוחסת לצמיחה בפעילות העסקית של החברה, כאשר שיעור הרווח הגולמי עלה ל-15.8% מההכנסות לעומת 12.5% ברבעון המקביל אשתקד.
נזכיר כי כניסתה של שגריר לבורסה בתל אביב ביוני האחרון נעשה לאחר הפיצול מחברת פוינטר. המטרה של פוינטר שתהליך הפיצול יגרום לעליית מחיר המניה שלה בבורסה בניו יורק זאת כי המשקיעים בניו יורק מחפשים שחקנית טהורה בתחום ה-MRM (ניהול משאבים ניידים), מה שלא הצליחה להשיג עם שגריר, וגם לקבל מכפילים גבוהים יותר בארה"ב בעקבות הפיצול.
נזכיר כי במהלך הרבעון נחתם הסכם בין חברת קאר2גו, חברת הבת של שגריר, לבין הרשות לפיתוח כלכל תל אביב יפו להפעלת מערכת שיתוף רכבים בתל אביב החל מהשנה הבאה.
יוסי רגב, מנכ"ל קבוצת שגריר: "אנו שמחים לפרסם את הדוחות הכספיים בפעם הראשונה וזאת לאחר רישום מניות החברה למסחר בבורסה בתל אביב. יתרה מכך, אנו גאים להציג צמיחה ושיפור בכל הפרמטרים העסקיים. הגידול בבסיס המינויים, הרחבת היקף הפעילות במרכזי השרות, הפעילות הצומחת בתחום השיתוף והשכרת הרכבים משרים בנו ביטחון".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה