"אין מנוס ממינוי מפרק זמני לבטר פלייס; יש לבחון מועמדים נוספים"

"מבלי לגרוע מיכולותיו הטובות של רו"ח יואב כפיר, שמינויו לתפקיד מוצע בידי החברות הכנ"ר מציע לבית המשפט לשקול מינוים של מועמדים ניטראליים, חלופיים או נוספים, לתפקיד המפרק הזמני"
|
עידן עופר בטר פלייס

היום (ב') מתפרסמת עמדתו של כונס הנכסים הרשמי בעניינה של חברת החלום שנגוז, בטר פלייס. לפי העמדה הרשמית שהוגשה לביהמ"ש גם הכנ"ר, אורי ולרשטיין, חושב כי אין מנוס ממינויו של מפרק זמני לבטר פלייס, אך מציע לבחון מועמדים נוספים לתפקיד פרט למועמד שהציעה החברה עצמה.

זאת לאחר שבית המשפט קיבל אתמול מחברת בטר פלייס בקשה בהולה למנות לה מפרק זמני על רקע מצבה שהגיע לחדלות פירעון, לאחר שהחברה לישראל החליטה שלא להמשיך ולהשקיע במיזם השאפתני שהסב לה הפסדים של מעל ל-800 מיליון דולר. .

על פי עמדת הכנ"ר: "למקרא הבקשה על נימוקיה, אכן נראה לכנ"ר, כי בנסיבות שנוצרו, אין מנוס ממינויו של מפרק זמני לחברות המבקשות, והנמנות על קבוצת בטר פלייס, על מנת לקדם מענה ניהולי ומשפטי דחוף לעובדיהן, ללקוחותיהן, לספקיהן, ולנושיהן של החברות.

"מבלי לגרוע מיכולותיו הטובות של "ח יואב , והמקובלות על הכנ"ר, הרי שמינויו לתפקיד מוצע בידי החברות, אשר בחינת התנהלותן נדרשת בהליך, ועל כן יוסיף הכנ"ר ויציע לבית המשפט נכבד זה לשקול מינוים של מועמדים ניטראליים, חלופיים או נוספים, לתפקיד המפרק הזמני, ובכללם יכול שיוצעו רו"ח גבי טרבלסי, רו"ח ועו"ד סיגל רכב רוזן, עו"ד אלונה בומגרטן, רו"ח חיים קמיל, עו"ד אלעד עפארי, או כל מועמד אחר לשיקול דעת בית המשפט הנכבד".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות