תמיר נדל"ן רוצה להגדיל את הדיבידנד לבעלי המניות ל-1.6 מ' אירו

חברת הנדל"ן דיווחה הלילה כי חבות המס שלה בפרוייקט בהונגריה ירדה ב-600 אלף אירו. בעקבות האמור, מבקשת החברה להגדיל את הדיבידנד
|
שטרות דולר

חברת דקמא קפיטל +1.13% דקמא קפיטל 62.7 +1.13% דקמא קפיטל בסיס:62 פתיחה:63 גבוה:63.7 נמוך:61.5 תמורה:13,638 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: עדכנה הלילה שבכוונתה להגדיל את שיעור הדיבידנד לבעלי המניות ממיליון אירו ל-1.6 מיליון אירו. הסיבה: החלטה שהתקבלה על ידי רשויות המס בהונגריה שבמסגרתה נדרשת החברה לשלם מס מופחת ביחס לפרוייקט של החברה.

חברת תמיר נדלן מחזיקה בקרקעות במזרח אירופה. בנוסף, בקופת החברה ישנם כ-9 מיליון אירו. לפני כשנה רצתה החברה לחלק לבעלי המניות סכום של 5 מיליון אירו באמצעות הפחתת הון. עם זאת, בלחץ בית המשפט נאלצה החברה להפחית את גובה הדיבידנד אותו היא מעוניינת לחלק למיליון אירו.

הלילה דיווחה החברה כי חבות המס שלה בפרוייקט בהונגריה ירדה מ-1.2 מיליון אירו ל-600 אלף אירו בלבד. בהתאם להחלטה, הנחתה תמיר נדל"ן את חברת הפרוייקט לשלם את התשלום המופחת. בעקבות האמור, מבקשת תמיר נדל"ן להגדיל את היקף חלוקת הדיבידנד בסכום זה. דיון בבית המשפט צפוי להתקיים בהמשך השבוע.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות