הפניקס תשקיע בקבוצת אקרו נדל"ן תמורת 25% מהחברה

הפניקס תזרים לחברה כ-260 מיליון שקלים בהון עצמי ובהלוואות, במחיר כניסה של כ-450 מיליון שקלים

|
צחי ארבוב, צילום: ינאי דיטש

קבוצת הביטוח הפניקס תשקיע בקבוצת אקרו נדל"ן ותזרים לחברה כ-260 מיליון שקלים בהון עצמי ובהלוואות, במחיר כניסה של כ-450 מיליון שקלים (אחרי הכסף) ותחזיק ב-25% מהחברה.

בהודעה משותפת נמסר כי מעבר לאחזקתה הישירה של הפניקס, בכוונת שני הגופים לפעול יחד ולהרחיב את הפעילות בתחום הנדל"ן וההשקעות.

קבוצת אקרו נדל"ן החלה את פעילותה בשנת 2006 כחברה יזמית בתחום הנדל"ן למגורים ולמשרדים, ומתמחה בהשבחת השקעות באזורי ביקוש. החברה מחזיקה גם חטיבה ייעודית המתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית, שצפויה להקים בשנים הקרובות למעלה מ-1,000 יחידות דיור חדשות בתל אביב.

צחי ארבוב מחזיק בגרעין השליטה של קבוצת אקרו נדל"ן ומכהן כיו"ר החברה. בעלי מניות נוספים הם זיו יעקובי המשמש כמנכ"ל ודירקטור בקבוצה, אילן קפון מייסד ודירקטור וארז גיל המשמש כמנהל פעילות הקבוצה בחו"ל.  

לדבריו של ארבוב, "השקעה זו תסייע בחיזוק הון החברה ותשמש להוצאתם לפועל של פרויקטים גדולים ומשמעותיים בשנים הקרובות". רועי יקיר, מנכ"ל הפניקס השקעות ופיננסים, מסר כי "הבחירה בקבוצת אקרו נדל"ן מהווה הבעת אמון בחברה ובצוות הניהולי שלה. אנו רואים ערך רב בחיבור בין הצדדים וסבורים כי עיקר השבחת הערך של החברה עדיין לא מגולם במחיר הכניסה שלנו".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות