סומוטו עדיין לא מצאה פתרון לבעיות עם Windows - הפעילות תיפגע

החברה דיווחה כי היקפי הפצת התוכנות שלה בסביבת ה-PC נמוכים וכי לאור בקשת בארנבוים, הסכים הדירקטוריון לדחות את המועד הסופי להשלמת העסקה לתחילת נובמבר
|
שוקי אברמוביץ, יו"ר סומוטו, צילום: יחצ
המשקיעים בתל אביב מגיבים הבוקר לדיווח של חברת סומוטו 0% סומוטו 139.6 0% סומוטו בסיס:139.6 פתיחה:142.6 גבוה:142.8 נמוך:139.4 תמורה:65,214 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:  מסוף השבוע לפיו החברה עדיין לא מצאה פתרון לבעיה עם מערכת ה-Windows וכי היקפי הפצת התוכנות שלה בסביבת ה-PC נמוכים. בנוסף, דווח כי לאור בקשת בארנבוים, הסכים הדירקטוריון לדחות את המועד הסופי להשלמת העסקה ל-3 בנובמבר 2019.
החברה מציינת כי בהמשך לדיווח מתחילת יוני, לפיו תוכנת האנטי וירוס של Windows, החלה להסיר את תוכנות החברה בחלק ממחשבי ה-PC, באופן אשר צפוי לפגוע בתוצאות פעילות מגזר הפצת האפליקציות של החברה. החברה מדווחת כעת כי היא ממשיכה לפעול למציאת פתרונות טכנולוגיים, וכי טרם עלה בידיה למצוא פתרון מלא.
בהמשך לכך, החברה מודיעה כי היקפי הפצת התוכנות שלה בסביבת ה-PC נמוכים, וכן כי היא ממשיכה לפעול על מנת לאפשר את השבת הפצת תוכנות החברה לפעילות בהיקפים רגילים וכי טרם עלה בידה לשוב ולהפיץ את תוכנות החברה בהיקפים רגילים בסביבת ה- PC) לרבות בסביבת מערכת Windows.
על פי הדיווח, ההשפעה על הכנסות החברה אינה מיידית מאחר והכנסותיה הינן מחיפושים בתוכנות שהחברה התקינה בעבר ועדיין מותקנות ומופעלות אצל המשתמשים, אולם עשויה להיות לכך השפעה על ההכנסות בעתיד אם לא ימצא פתרון המאפשר את המשך התקנות תוכנות החברה.
החברה מזהירה כי במידה ולא תצליח להשלים את הפתרונות הטכנולוגיים, עלולה להיווצר פגיעה בתוצאות פעילותה וכרגע אין ביכולתה להעריך את היקף הנזק.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות