אינטרקיור חתמה על הסכם הפצה בצפון אמריקה, המניה מזנקת ב-6%

הפעילות תתבצע תחת חברה משותפת בה היא תחזיק ב-51% והשותף הקנדי ב-49%. השותף התחייב להקים מפעל ייצור עד חודש יוני 2019 ולקבל רשיונות עד אוקטובר
|
אהוד ברק, צילום: נועם בראל
אינטרקיור 0% אינטרקיור 433.5 0% אינטרקיור בסיס:433.5 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: דיווחה הבוקר על הסכם ייצור ושיווק מוצריה של קנדוק, פעילות הקנאביס הרפואי של החברה, בצפון אמריקה ובקנדה. החברה לא ציינה את המספרים שמאחורי ההסכם, אך ציינה כי הפעילות תתבצע תחת חברה משותפת בה היא תחזיק ב-51% והשותף הקנדי ב-49%. ​על רקע הדיווח, מניית אינטרקיור מזנקת בכ-6%.
אהוד ברק, יו"ר אינטרקיור: "פעילות קנדוק בקנדה מהווה נדבך נוסף באסטרטגיית הצמיחה הגלובלית של קנדוק כשחקן בינלאומי משמעותי בתחום הקנאביס ברמה של פראמה גרייד. אנו רואים בקנדה כאחד השווקים המרכזיים, כשהיעד שלנו הוא לבסס פעילות ב-10 טריטוריות ברחבי העולם. לצד ההתרחבות הגלובלית חתמנו לאחרונה על הסכם להקמת מתקן ייצור רחב היקף במתחם בשטח של 170 דונם שישרת את השוק הישראלי ואת הפעילות הגלובלית של החברה."
במסגרת ההסכם הצדדים יקימו חברה משותפת, אשר תוחזק כאמור 51% על ידי קנדוק ו-49% על ידי השותף, כשפעילות המיזם תתבסס על המתקן הקיים של השותף ועל רישיונותיו. יצור והפצת המוצרים ייעשו תחת המותג של קנדוק, ושיווק המוצרים יעשה על ידי השותף הקנדי שלו מרפאות כאב בקנדה.
השותף התחייב לסיים הקמת מתקן Indoor לגידול וייצור מוצרי קאנביס רפואי, במבנה שבבעלותו בטורונטו, אשר לפי ההסכם יהיה בנוי ומוכן להכנסת גנטיקה לא יאוחר מיוני 2019, והתחייב לקבלת רישיון גידול (LP) ורישיון מכירה (Sales license) בקנדה לא יאוחר מחודש אוקטובר 2019.
נזכיר כי חברת הבת קנדוק אשר באמצעותה מבוצעת פעילות הקנאביס של החברה, ומוחזקת 100% על ידי אינטרקיור, הגישה לאחרונה טיוטת תשקיף לקראת הנפקה ראשונה (IPO) של מניות בבורסת הנאסד"ק בארה"ב.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות