ועד עובדי מזרחי טפחות מאיים להשבית מחר את הסניפים

זאת, לאחר שלא נחתמו הסכמי שכר חדשים עם 4,300 עובדים. ההנהלה: "הלקוחות יוכלו לקבל שירות באפליקציה"
 | 
(2)
אלדד פרשר, צילום: אבשלום ששוני
ועד עובדי בנק מזרחי טפחות מאיים להשבית מחר את פעילות כל סניפי הבנק ברחבי הארץ, וזאת על רקע פיצוץ המשא ומתן עם ההנהלה. זאת, בהמשך לסכסוך עבודה שהוכרז בחודש שעבר לאחר שלא נחתמו הסכמי שכר חדשים עם 4,300 עובדים, כך ששכרם הבסיסי לא עודכן כבר מעל לעשור. 
מבנק מזרחי טפחות נמסר בתגובה: "כל מאות המנהלים בבנק, שאינם חברים בארגון העובדים יגיעו לעבודה, יפתחו את הסניפים ויפעלו לתת שירות ללקוחות. יחד איתם, כך אנחנו משוכנעים, יגיעו עוד מאות רבות של עובדים אחראיים ומסורים, שמתנגדים בכל תוקף לפגיעה בהם, בלקוחות ובבנק עצמו. לבד מהשירות בסניפים, הלקוחות יוכלו לקבל שירות במרכז הבנקאות הטלפוני של הבנק וכמובן שגם יוכלו לפעול באמצעות האתר והאפליקציה של מזרחי טפחות". 
"יו"ר הוועד טועה טעות קשה אם הוא חושב שבאמצעות מהלכים אלימים, הוא ישיג את מבוקשו. ההיפך הוא הנכון: הנהלת הבנק הודיעה באופן חד משמעי שלא תנהל שיחות תחת איום של השבתה ושיבושים מכל סוג שהוא. המשמעות היותר מרחיקת לכת מבחינת עובדי הבנק היא שהוועד במעשיו האלימים והלא-אחראיים מסכן הסכמות יוצאות דופן של ההנהלה לשפר משמעותית את שכרם. כל האחריות לכך תהיה על ראשו של הוועד, ועובדי הבנק יגלו מהר מאוד מי באמת פועל לטובתם ומי פוגע בהם ובמקור פרנסתם".
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  שביתה
  חיים 02/08/2017 07:54
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הבנק שובת היום לאחר שההנהלה חזרה בה מסיכומים קודמים עם ועד העובדים המסור.עובדים שעובדים במקום שאין בו הסכם שכר כבר 13 שנה{מדהים,נכון?!!!}.בנק שמתברר עושה את התשואה על ההון לא בגלל עסקאות מדהימות שההנהלה עושה,אלא בעזרת שכר מינימום לעובדים רבים אשר חלקם בעלי תואר שני.
  סגור
 • 1.
  עובדים עבדים
  מוטי 01/08/2017 15:22
  הגב לתגובה זו
  2 0
  רוב עובדי הבנק הצעירים בכל הבנקים הינם עבדים .מקבלים שכר רעב עם "תנאים" של עובדי בנק .
  סגור