עוד חברה בדרך לעזוב את הבורסה: הצעה רכש לציבור בפרמיה של 70%

 |  (2)
היובש בת"א
היובש בבורסה בתל אביב גורם לבעלי שליטה בחברות לנסות ולפעול למחיקת החברות הציבוריות. חברה נוספת אשר מקבלת היום הצעת רכש היא {ורדינון נדלן} העוסקת בתחום הנדל"ן מניב בישראל ובמזרח אירופה.
בעלי השליטה בחברה המחזיקה ב-82.5% מהמניות מציעים לרכוש את יתרת המניות המוחזקות על ידי הציבור לפי מחיר של 184 שקלים, פרמיה של 70% על פי מחיר הבסיס של המניה הבוקר. קרנות הנאמנות של הראל פיא המחזיקים ב-7.87% מהמניות שבידי הציבור הודיעו כי בכוונתם להיענות להצעה.
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
בכדי למחוק את המניה ממסחר, נדרשת אם כך היענות של 4.63% מהמניות של החברה או יותר. במקרה שכזה ליתרת המניות שלא נענו תבוצע מכירה כפויה במחיר של 184 שקלים. תג המחיר שמציבים בעלי השליטה לחברת ורדינון נדל"ן במסגרת הצעת הרכש עומד על 35.3 מיליון שקל.
מתחילת השנה הצעת רכש אחת הצליחה והובילה למחיקת חברה ממסחר. זאת הייתה ההצעה בחברת גטר. הצעה נוספת שנמצאת בימים אלו בעיצומה היא של ישרס שמנסה למחוק את חברת הנדל"ן מניב - עוגן. תוצאות הצעת הרכש יפורסמו בימים הקרובים. הצעת רכש שלא הצליחה לעבור הייתה של חברת ניסקו תעשיות שנפלה בשל היענות נמוכה של המשקיעים. אותו הדבר התרחש במניות קרדן ישראל שלא זכו להיענות מצד הציבור למרות הפרמיה הנאה שהוצעה. 
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  בקרדן גם ההצעה "המשופרת" היתה מעליבה
  דן 28/04/2015 19:11
  הגב לתגובה זו
  1 1
  לפחות הון עצמי צריך לתת
  סגור
 • 1.
  בגבעות - קראתי בביזפורטל שהיום, קרי 28.5.15, היה אמור
  מחזיק פרטי עשוק 28/04/2015 19:08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  להתקיים דיון בהנהלת השותפות בנושא המשך הספקת נפט לבז״ן. האם הדבר נכון? ואם כן, מה הוחלט? מדוע אין בינתיים שום פירסום בנושא?
  סגור