אייסקיור מדיקל לא עוצרת: משלימה מהלך מדהים של 300% ביומיים

המניה זינקה בסיום 186% לאחר שבמהלך היום כבר טסה יותר מ-300%. אתמול היא זינקה 113% לאחר שהודיעה כי הטיפול שלה זכה בשיפוי ביטוחי מ-HCSC, אחת מהמבטחות הגדולות בארה"ב
|
(1)
מחקר
מניית אייסקיור מדיקל 0% אייסקיור מד 57.3 0% אייסקיור מדיקל בסיס:57.3 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: המשיכה לבלוט גם היום (ד') מעל מסכי הבורסה בת"א בזינוק של 186% וריכזה מחזור מסחר גבוה של 32 מיליון שקל (בהשוואה למחזור ממוצע יומי של 12 אלף שקל בלבד). לאחר שאתמול מניית חברת הביומד זינקה ב-113%, היום המשיכה המנייה לדהור וקפצה עד 306% נוספים, לאחר שאתמול זינקה ב-113%.

אתמול הודיעה חברת הביומד כי אחת מהמבטחות הגדולות בארה"ב, HCSC, תעניק שיפוי ביטוחי לטיפול בהקפאה בגידולים שפירים בשד מסוג פיברואדנומה באמצעות מערכת ה- IceSence3 של החברה. דיווח זה הוביל לקפיצה חדה בשער המנייה. זאת, ערב הנפקת מניות שמתעדת אייסקיור לערוך בקרוב.

מי שנהנית פחות מהעליייה החדה במחיר המנייה היא קבוצת גיזה, שהודיעה על מכירת 5.45% ממניות החברה המוחזקות על ידה, בהיקף כספי של 209 אלף שקל. קבוצת גיזה עדיין מחזיקה ב-9% מהון המניות של אייסקיור, ובבכך "הפסידה" הזדמנות להרוויח 239 אלף שקלים נוספים.

אייסקיור התקשרה בהלוואה המירה על סך של 670 אלף דולר

בנוסף, חברת הביומד דיווחה כי חתמה על הסכם הלוואה המירה עם איילנד ונצ'רס בסכום של 670 אלף דולר. סכום ההלוואה יצבור שנתית בשיעור של 8%, אשר תשולם בתשלום אחד ב-1 לדצמבר 2013, אלא אם ההלוואה תומר למניות החברה. החברה וחברת הבת שיעבדו לטובת ההלוואה את נכסיהן בשעבוד ראשון, ואף התחייבה שלא להקצות מניות נוספות בחברת הבת.

באותו הסכם נקבע כי ההלוואה תומר למניות של החברה באופן אוטומטי, שמקרה בו תגייס סכום שלא יפחת מ-9 מיליון דולר, לפי מחיר שיהיה שווה ל-70% ממחיר המניה באותו גיוס, והמלווה תהיה זכאית לכל הזכויות שיוענקו למשקיעים באותו הגיוס. עוד הסוכם גי במידה ואייסקיור תגייס סכום שלא יפחת מ-3.5 מיליון דולר, לאחר ה-1 באוגוסט ועד למועד הפירעון, היא תהיה רשאית לפרוע את סכום הלוואה בפירעון מוקדם בסך של 100 אלף דולר.

בנוסף, הסכימו הצדדים כי היה וסכום ההלוואה יומר למניות, תהיה המלווה זכאית למנות דירקטור מטעמה, והיא תהיה זכאית להשקיע בחברה סכומים נוספים, ובלבד שהשקעה כאמור לא תעלה על 20% מסך ההשקעה בחברה על ידי משקיעים נוספים. כמו כן, החברה העניקה למלווה זכות לשמש כמפיץ בלבעדי של מוצר ה-IceSense3 של החברה בטריטוריה של ברית המועצות לשעבר, החל מ-23 באוגוסט ולמשך תקופה של שמונה עשר חודשים.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  מכרתי שבוע שעבר
  אייס 19/06/2013 23:35
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אבוד
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות