אמריקן אקספרס האריכה את רישיון ישראכרט למותג בישראל עד סוף 2026

חברת כרטיסי האשראי דיווחה הבוקר על הארכת ההסכם בתנאים דומים להסכם הקיים כיום. מניית ישראכרט איבדה כ-7% מערכה מאז החלה להיסחר
|
יובל סמו ישראכרט, צילום מסך
חברת  ישראכרט +0.52% ישראכרט 1,355 +0.52% ישראכרט בסיס:1,348 פתיחה:1,350 גבוה:1,364 נמוך:1,336 תמורה:4,607,605 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: דיווחה הבוקר (ד') כי פועלים אקספרס, חברת בת בבעלות מלאה של ישראכרט, הסולקת ומנפיקה בבלעדיות בישראל כרטיסי אשראי של המותג "American Express" חתמה על הסכם הארכת רישיון המותג בישראל עד לסוף שנת 2026.
במסגרת ההסכם בין פועלים אקספרס לאמריקן אקספרס העולמית, הדומה להסכם הקיים כיום, הוסכם כי בתמורה לזכויות המוענקות לפועלים אקספרס במסגרת הרישיון ולשירותים הנוספים המוענקים על ידי אמריקן אקספרס העולמית תהיה זכאית אמריקן אקספרס לתשלום תמלוגים ממחזור העסקאות של פועלים אקספרס ששיעורם יושפע, בין היתר, מסך מחזורי הפעילות, סוגי העסקאות וסוגי הכרטיסים.
בנוסף, במסגרת ההסכם הוסדרו היבטים הנוגעים לאופן ומועדי תשלום התמלוגים על ידי פועלים אקספרס, יעדים עסקיים (שלא פורטו בדיווח) ושיתופי פעולה בין פועלים אקספרס לבין אמקס אשר נועדו לקדם את המותג.
הדיווחה בוקר מגיע בהמשך לאמור בדוחות הכספיים (פרופורמה) של החברה לשנת 2018, בדבר חתימתם של הצדדים על מכתב כוונות לא מחייב, לפיו בכוונתם להאריך את ההסכם לתקופה נוספת, ובהמשך לאמור בדוחות הכספיים של החברה לרבעון הראשון לשנת 2019 בעניין משא ומתן בין הצדדים לגיבוש התנאים להארכת ההסכם.
מניית ישראכרט איבדה כ-7% מערכה מאז החלה להיסחר בתל אביב והחברה נסחרת במכפיל 7.8 על הרווח הנקי של 12 החודשים האחרונים, אך כפי שנכתב באתר לפני ההנפקה, המכפיל העתידי צפוי להיות גבוה יותר (לכתבה המלאה).
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות