עדי צים השלים את ההשתלטות על SR אקורד: השקיע 30 מיליון שקל

הבעלים של רשת הקמעונאות 'כמעט חינם' שנמכרה ליינות ביתן מתכנן ליצוק אל תוך החברה הציבורית את פעילותו הפרטית בתחום ניכיון הצ'קים
|
שטרות שקלים
איש העסקים עדי צים השלים ביממה האחרונה את השתלטותו על השלד הבורסאי אס אר אקורד +1.83% אס אר אקורד 4,900 +1.83% אס אר אקורד בסיס:4,812 פתיחה:4,907 גבוה:4,907 נמוך:4,899 תמורה:127,312 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: . במסגרת ההסכם, צים, לקופתה של החברה הבורסאית סכום של כ-30 מיליון שקל. על פי הערכות בשוק, צים צפוי ליצוק אל תוך החברה הציבורית את פעילות ניכיון צ'קים אשר מתנהל כיום באופן פרטי.

חברת אס.אר אקורד הייתה שלד בורסאי בשליטת חברת דולומיט אחזקות 0% דולומיט אחז 43.1 0% דולומיט אחזקות בסיס:43.1 פתיחה:43.1 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: אשר נסחרה בשווי זניח. בעל השליטה בחברה, ירון ייני סגר עסקה אסטרטגית למכירת השליטה בחברה באמצעות הקצאת מניות לעדי צים - בעל השליטה ברשת הקמעונאות 'כמעט חינם'. עסקת ההשקעה בוצעה לפי מחיר של כ-52 אגורות.

בהתבסס על מחיר המניה בשוק - שווי החברה הציבורית עומד על כ-100 מיליון שקל. כמו כן, לצים ניתנה אפשרות להגדיל את חלקו בחברה ולקבל עוד 49 מיליון מניות בכפוף לעמידה באבני דרך אשר כוללות עמידה ביעדי רווחיות מסוימים. בהנחה שצים יעמוד ביעד - שווי החברה הנגזר מכך (לפי מחיר של 145 אגורות) עומד על 172 מיליון שקל.

מהרגע שבו נחתמה העסקה בין עדי צים לבין החברה - מספר משקיעים אסטרטגיים נכנסו להשקעה. בין המשקיעים ניתן לציין את רני צים - אחיו של עדי צים, עדי עזרא - בן זוגה של בר רפאלי ובנו של דודי עזרא הבעלים של נטו אחזקות, חברת גרינסטון אשר נותרה עם מניות ואורנה שמחה ביבי. העסקה הנוכחית דיללה את האחזקות של אלו והם חדלו מלהיות בעלי עניין בחברה. .

כחלק מן העסקה - התחייב צים להעמיד לחברה מימון בהיקף של כ-67 מיליון שקל בתוך 150 ימים מיום שיוחלט על התחלת הפעילות העסקית - החלטה אשר עדיין לא התקבלה באופן רשמי על ידי הדירקטוריון. כעת נותר לראות ולעקוב מהן התוכניות של עדי צים לעסקה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות