לאומי עם הפנים לעסקים: הלוואה של מיליון ש' תאושר תוך שבועיים

בנק לאומי הודיע על השקתה של "קרן לאומי" שתהיה הקרן הגדולה בישראל לעסקים קטנים ובינוניים - בהיקף של 3 מיליארד שקל. הבנק מציע הלוואה של 100 אלף שקל - בקליק אחד
 |  (2)
רקפת רוסק עמינח, צילום: רון קדמי
בנק לאומי עם הפנים לעסקים הקטנים והבינוניים: בנק לאומי הודיע היום (ב') על השקתה של "קרן לאומי" שתהיה הקרן הגדולה בישראל לעסקים קטנים ובינוניים - בהיקף של 3 מיליארד שקל.

הקרן החדשה מושקת כחלק מ"לאומי עסקים", מעטפת של כלים ושירותים בלעדיים וחדשניים המעניקה לעסקים את מה שחשוב להם באמת - אשראי זמין באישור מהיר וכלים דיגיטליים לקידום צמיחתם.

במסגרת קרן לאומי יוכלו עסקים קטנים ובינוניים לקבל הלוואות בבסך של עד מיליון קל לעסק, ללא ערבות מדינה, שיאושרו תוך 14 יום בלבד. בנוסף יציע הבנק לראשונה הלוואות אקספרס לעסקים בסך של עד 100 אלף שקל שאותן ניתן יהיה לקבל בקליק אחד באמצעות האינטרנט. הבנק מודיע גם כי מרכז שירות טלפוני ייעודי לעסקים יפעל מדי יום עד חצות הליל.

כל אלה מתווספים לפעילות הבנק באמצעות קהילת העסקים בפייסבוק. בנוסף מציע הבנק לעזור בבניית אתר אינטרנט לעסק (בשיתוף עם חברת WIX), שיכלול ממשק ייחודי בעברית ודומיין ללא תשלום למשך שנה.

רקפת רוסק עמינח, מנכ"לית לאומי: "השקת לאומי עסקים נעשית בהתאם לתפיסת לאומי, הרואה בעסקים הקטנים והבינוניים את ליבת הכלכלה ומנוע צמיחה מרכזי של המשק. מעטפת הכלים הדיגיטליים והשירותים החדשניים נועדה ללוות ולסייע להתפתחותם של עסקים אלה.

"יחד עם " לאומי עסקים" אנו משיקים היום את "קרן לאומי". הקרן, בהיקף של 3 מיליארד שקלים, תאפשר קבלת אשראי במסלול מהיר ובתנאים מועדפים. אנו מאמינים כי מהלך זה, בנוסף לתרומתו ללקוחות, יתרום גם למשק הישראלי כולו באמצעות עידוד הצמיחה והגברת התחרותיות."

תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  הכל ספינים כשהרעש יעלם ימשיכו לחרבן על העסקים הללו (ל"ת)
  תום 06/05/2013 14:04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  ורצוי שהעדוד יהיה לייצור וחקלאות ולא לרו"ח עו"ד ויועצים (ל"ת)
  בהצלחה 06/05/2013 13:37
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור