בן דב מציע את תפוז במכרז: 9.88 מ' מניות תמורת 10 מיליון שקל

אם ההצעה לא תענה בן דב יהיה התחייב לקנות את מניות תפוז בעצמו. ניתן להגיש גם הצעה לרכישת החברה בתמורה ל-25 מיליון שקל ע.נ. אגרות חוב (סדרות א' עד ג') של סאני, או שילוב של מזומן ואג"ח
|
(1)
אילן בן דב, צילום: בוצ'צ'ו

אילן בן דב, בעל השליטה בחברת סאני זקוק בדחיפות למזומנים. בהתאם להצעה שניתנה על ידו במסגרת המתווה להסדר החוב בסאני שעליו דווח לקראת סוף חודש מארס האחרון, הוא מציע כעת למכירה את השליטה בחברת תפוז אנשים. אם ההצעה לא תענה בן דב יהיה חייב לקנות אותן בעצמו. למתווה הסדר החוב בסאני

סאני אלקטרוניקה, בעלת השליטה בתפוז אנשים בעקיפין ובמישרין, פרסמה אמש (א') הזמנה להציע הצעות לרכישת 9.88 מיליון מניות רגילות של תפוז, המהוות כ-64% מההון המונפק של החברה המוחזקות על ידי סאני (1%) ועל ידי סאני.קום הפרטית הנשלטת על ידי סאני (63%).

מחיר הבסיס של ניית תפוז הבוקר בבורסה בת"א עמד על 87 אגורות, כך שבן דב מציע את מניותיה למכירה במחיר שגבוה בכ-16% ביחס למחיר בשוק.

בהתאם לתנאי המכרז, מחיר המינימום הנדרש עבור המניות המוצעות הוא 10 מיליון שקל או 25 מיליון שקל ע.נ. אגרות חוב (סדרות א' עד ג') של סאני, או שילוב של מזומן ואג"ח כאמור, על פי חלק יחסי. את ההצעות למכרז יש להגיש עד ל-3 ביוני בשעה 12:00.

החברה מבהירה כי אם עד למוד הקובע במכרז (כאמור , ב-3 ביוני) לא יתקשרו סאני וסאני.קום בהסכם מכר מחייב למכירת המניות המוצעות לצד ג' במחיר המינימום, הן ימכרו את המניות המוצעות של תפוז לבעל השליטה, אילן בן דוב. זאת בכפוף לאירור האסיפה הכללית של בעלי מניות החברות המוכרות, בתמורה למחיר המינימום, ולפי התנאים הקבועים כפי שהוסכמו בהסכם המצוי במשרד עורכי הדין של סאני.

תפוז אנשים ביקשה לציין בהודעתה לבורסה כי בימים אלה מנהלת החברה מגעים למכירת פעילותה. אם תושלם המכירה לפני תום המועד הקובע, תמסור על כך החברה דיווח.

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  המסמכים שתפוז לא רוצים שתקראו
  רועי 26/05/2013 19:57
  הגב לתגובה זו
  0 0
  המסמכים שתפוז לא רוצים שתקראו http://roee20.xp3.biz/
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות