אופנהיימר: מעניקים אפסייד של 22% לאלוט תקשורת, המניה זינקה 5%

בית ההשקעות מעניק אפסייד של 22% למניית חברת התקשורת למרות הדו"חות המאכזבים "יש דברים מעבר למה שנראה לעין"
|
רמי הדר, צילום: יח"צ
חברת אלוט -1.3% אלוט 2,654 -1.3% אלוט בסיס:2,689 פתיחה:2,689 גבוה:2,683 נמוך:2,654 תמורה:153,161 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: דיווחה אתמול על תוצאות הרבעון השני בו רשמה הכנסות של 21.5 מיליון דולר. התוצאות התקבלו בשוק באכזבה לאחר שצפי האנליסטים עמד על הכנסות של 26 מיליון דולר. ההכנסות היו נמוכות ב-18.5% מהכנסות הרבעון המקביל אשתקד שעמדו על 26.4 מיליון דולר. למרות התוצאות, באופנהיימר מעלים את המלצתם לאלוט לתשואת יתר וטוענים "יש דברים מעבר למה שנראה לעין". המניה סגרה בעליה של 5%.

באופנהיימר מנמקים את ההמלצה בכמה גורמים. הראשון היא העובדה שהחברה לא יכולה הייתה לרשום הזמנה על סך 5 מיליון דולר בתוצאות הרבעון השני ושניתן יהיה להכיר בה רק במחצית השניה של השנה. בנוסף יחס ההזמנות לעומת הספקות התייצב על 1.3 לערך ואנו צופים שקצב גידול ההזמנות יעלה בשיעור של כ-20%. אנחנו אף מעודדים מהגידול בשירותי הערך המוסף של החברה.

באופנהיימר מצפים לתוצאות סולידיות במחצית השנייה של 2013. לגבי 2014 הערכות השמרניות שלנו צופות גידול של 6.1% בהכנסות. בהחלט ייתכן גם תסריט של צמיחה בקצב מוגבר, אבל אנחנו נוקטים בהערכה שמרנית נוכח הסביבה התחרותית הקשוחה.

בשורה התחונה מסכמים באופנהיימר, "אלוט הציגה שיא בצבר ההזמנות בתנאי תחרות קשים והמשוכות נראות קלות יותר במחצית השנייה של השנה. אם מכללים את ההכנסות שלא הוכרו, הרבעון השני היה הטוב ביותר בתקופה האחרונה ונראים פחות סיכונים בהמשך השנה. אנחנו רואים במכירה העצמית הזדמנות. האפסייד המשמעותי יוצדק במידה ואלוט תשמור על המספרים של ההזמנות.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות