פריגו מפספסת: רווח של 134 מיליון ד' ברבעון, נמוך מעט מהתחזיות

חברת התרופות סגרה את הרבעון שחלף עם גידול של 18% במכירות ל-920 מיליון דולר. למרות הפספוס: פריגו מאשררת את התחזיות השנתיות שלה
 | 
ג'וסף פאפא, צילום: יח"צ
חברת התרופות {פריגו} פרסמה לפני זמן קצר את תוצאותיה הכספיות לרבעון שהסתיים בסוף חודש מארס. ברבעון שחלף הציגה רבעון שיא הן בשורת המכירות והן בשורה התחתונה. למרות תוצאות השיא, הדוחות של פריגו היו נמוכות מהתחזיות של האנליסטים הסוקרים את החברה.

פריגו פרסמה היום את התוצאות לרבעון הפיסקלי השלישי של השנה, זאת מאחר והשנה הכספית של החברה מתחילה ביולי ומסתיימת בסוף יוני. המכירות של החברה זינקו ב-18% והסתכמו ב-920 מיליון דולר, נמוך מאשר תחזיות האנליסטים שצפו הכנסות של 935 מיליון דולר.

בשורה התחתונה הציגה פריגו מתואם של 134 מיליון דולר, עלייה קלה של 1% ביחס לרבעון המקביל אשתקד. במונחים של מדובר ברווח של 1.42 דולר למניה, אשר היה נמוך מהתחזיות של האנליסטים שציפו לרווח מתואם של 1.44 דולר למניה.

במקביל לדוחות אשררה פריגו את התחזיות השנתיות שלה. בחברת התרופות צופים כי יסיימו את שנת 2013 עם רווח נקי מתואם של 5.53-5.73 דולר למניה. הרווח על פי כללי החשבונאות המקובלים (GAAP) צפוי להסתכם ב-4.67-4.87 דולר למניה.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה