קרדן מממשת: במו"מ למכירת 50% מפרויקט בסין ב-85 מיליון שקל

בסוף דצמבר חתמה החברה על מכתב כוונות לא מחייב עם קרן השקעות בינלאומית למכירת פרויקט המשלב מגורים, מסחר ומשרדים
|
(1)
בנייני משרדים אירופה
קרדן אן.וי אתמול (ד') כי קרדן לנד סין, חברה בת בבעלותה המלאה, מנהלת מו"מ עם קרן השקעות בינלאומית למכירת 50% מפרויקט הנדל"ן יורופארק דליאן שבסין, תמורת כ- 85 מיליון אירו.

ב- 28 בדצמבר 2012 חתמה קרדן לנד על מכתב כוונות לא מחייב עם קרן השקעות בינלאומית, העוסקת בהשקעות בתחום הנדל"ן, למכירת 50% מהפרויקט, אשר כיום הוא בבעלותה המלאה. מדובר בפרויקט משולב של מגורים ומסחר, הכולל מרכז קניות, שני בנייני SOHO (Small Office Home Office), שני בנייני מגורי יוקרה, בניין נוסף למשרדים או למגורים ושטחי חנייה, בשטח מבונה כולל של כ-327 אלפי מ"ר.

בכוונת הצדדים לפעול לסיום המו"מ ולחתימת הסכם רכישה מפורט במהלך הרבעון הראשון של שנת 2013. על פי מכתב הכוונות, מחצית מזכויותיה של קרדן לנד בפרויקט, ימכרו בתמורה לסך של 710,000 אלפי RMB (כ- 85 מליון אירו) אשר ישולמו באופן הבא: מחצית מהתמורה תשולם במועד בו יתקיימו כל התנאים המתלים לעסקה, אשר אמורים להתקיים תוך 90 יום ממועד חתימת ההסכם המפורט. 50% הנותרים, ישולמו בחודש דצמבר 2013.

עסקת המכירה צפויה להניב רווח לחברה, אך ניתן יהיה למסור פרטים בדבר היקף הרווח הצפוי, רק לאחר חתימת ההסכם המפורט והשלמת בחינת ההשלכות החשבונאיות השונות. ביצוע עסקת המכירה כפוף, בין היתר, להשלמת בדיקת נאותות, הסכמה על נוסח ההסכם הסופי המפורט וקבלת כל האישורים הנדרשים. לאור האמור יובהר, כי אין וודאות שעסקת המכירה אכן תושלם.

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  הזדמנות באג"ח
  איילי 21/02/2013 13:43
  הגב לתגובה זו
  0 0
  נוצרת הזדמנות באג"ח א הקצר של החברה. תשואה 17% מח"מ 1.87
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות