ההתעקשות השתלמה: יצחק תשובה הצליח למחוק את אלעד קנדה ממסחר

חברת הנדל"ן הונפקה לפני מעט יותר משנתיים. בחצי שנה האחרונה ביצעה החברה תהליך של מימוש נכסים כאשר במקביל תשובה אותת למשקיעים על כוונתו למחוק את המניה ממסחר. הבוקר - זה הצליח
|
יצחק תשובה, צילום: בוצ'צ'ו
ההתעקשות של יצחק תשובה השתלמה - חברת {אלעד קנדה} תהפוך לחברה פרטית ותימחק למסחר. הבוקר פרסמה חברת הנדל"ן את תוצאות הצעת הרכש המלאה מצד בעל השליטה וממנה עולה כי בעלי המניות הסכימו למכירות את ההחזקות שלהם בחברה לתשובה לאחר שזה העלה את מחיר הצעת הרכש.

חברת אלעד קנדה הונפקה בבורסה בתל אביב לפני מעט יותר משנתיים. מאז ההנפקה סבלה המניה ממחזורים דלים וכדאיות השארתה כחברה ציבורית הייתה מוטלת בספק. בחודשים האחרונים ביצעה החברה מספר מימושים של נכסים מהותיים והפכה לנזילה יותר.

לפני כחצי שנה התחיל תשובה בתהליך למחיקת החברה ממסחר. הצעת הרכש הראשונית הייתה לפי מחיר של 14.78 שקלים, ובהמשך ההצעה הועלתה ל-16.6 שקלים. ההצעה החדשה של תשובה משקפת לחברת הנדל"ן שווי של כ-1.9 מיליארד שקל.

למרות מחיקת מניותיה של אלעד קנדה ממסחר, החברה תמשיך לפרסם את הדוחות הכספיים. לחברת אלעד קנדה ישנה סדרת אחת בהיקף של 190 מיליון שקל. כל עוד איגרות החוב לא ייפרעו במלואן - תיחשב אלעד קנדה כתאגיד מדווח. איגרות החוב נסחרות בתשואה ברוטו לפדיון של 5.1%.

הצעת הרכש הנוכחית מצטרפת למהלך נוסף אותו יזם בנו של תשובה למחיקת חברת אלעד אירופה ממסחר. לפני כשבוע הושלמה העסקה למחיקת החברה הפעילה בתחום הנדל"ן מאירופה ממסחר והחברה הפכה לפרטית.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות