סאנפלאואר רוכשת מתקנים סולאריים בישראל בלמעלה מ-70 מיליון שקל

נחתם מזכר הבנות לרכישת מתקנים סולאריים בינוניים בהיקף של 4.2-6.4 מגה וואט
|
מתקן סולארי

חברת סאנפלאואר 0% סאנפלאואר 695.3 0% סאנפלאואר בסיס:695.3 פתיחה:695.3 גבוה:695.3 נמוך:695.3 תמורה:973 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיעה על עסקה לרכישת מתקנים סולאריים בינוניים בישראל בהיקף של 4.2-6.4 מגה וואט תמורת 70-106 מיליון שקל (כולל נטילת המימון הבנקאי הקיים). סאנפלאואר חתמה על מזכר הבנות לרכישת מתקנים בהיקף של 4.2 מגה וואט תמורת כ- 70 מיליון שקל מצד ג'.

במידה ושותפיו של צד ג' יצטרפו לעסקה, היקפה הסופי של העסקה יוכל להגיע עד ל- 6.4 מגה וואט תמורת כ- 106 מיליון שקל (בתוספת מע"מ), כאשר בעבור כל מתקן ייחתם הסכם רכישה נפרד בכפוף לבדיקת נאותות. כלומר, היקף העסקה ותמורתה הינם בהתאם לשיעור ההצטרפות של השותפים למכירה (בניכוי סכום המימון הבנקאי שהועמד בגין המתקנים).

מרבית המתקנים כבר חוברו לרשת החשמל ויתרת המתקנים צפויים להתחבר אף הם בקרוב. מחיר העסקה מתבסס, בין היתר, על קבלת מלוא הכנסות המתקנים החל ממועדי החיבור הרלוונטיים לכל מתקן.

הסכמי התפעול של המתקנים נחתמו על ידי חברות הפרויקט הרלוונטיות וחברת ההקמה ועד כה מומנו כל המתקנים, למעט מתקן אחד, על ידי בנקים ישראלים. העסקה ביחס לכל פרויקט תחתם רק לאחר השלמת בדיקת נאותות, כאשר התנאים המתלים להשלמת העסקה יהיו, בין היתר, חיבור המתקנים לרשת החשמל וקבלת אישור שר האנרגיה והמים להשלמת הרכישה.

אורלי כירם, מנכ"ל סאנפלאואר מסרה: "אנו פועלים להרחבת פעילותנו בישראל במקביל לפיתוח הפעילות באיטליה ובפולין. אנו שמחים על חתימת עסקה זו המגדילה את פורטפוליו הנכסים של החברה בישראל."

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות