היורש של בריטמן: רו"ח אילן בירנפלד מונה ליו"ר ומנהל עסקים ראשי

אסיפת השותפים החליטה כי המינוי של בירנפלד לתפקיד יו"ר ומנהל עסקים ראשי של Deloitte בריטמן אלמגור זהר ייכנס לתוקף באופן מיידי
|
אילן בירנפלד, צילום: ישראל הדרי

"ח אילן בירנפלד מונה ליו"ר ומנהל עסקים ראשי של Deloitte בריטמן אלמגור זהר. בירנפלד יחליף בתפקיד את רו"ח יגאל בריטמן ז"ל, שנהרג לפני כשבוע בתאונת מטוס קל באילת. כך הוחלט ביום ה' האחרון באסיפת השותפים של פירמת ראיית החשבון. המינוי יכנס לתוקף באופן מיידי.

רו"ח אילן בירנפלד פעל בשנים האחרונות לצידו של יגאל בריטמן ז"ל כשותף מנהל. יגאל ז"ל אשר עמד לפרוש מהפירמה ביום 31 בדצמבר 2013, פעל בתהליך מובנה ומסודר להכנת הנהלת הפירמה לפרישתו, ובכללה הכשרתו של רו"ח אילן בירנפלד כממשיכו.

רו"ח אילן בירנפלד מכהן כחבר במנהלת החדשנות העולמית של Deloitte, הנחשבת לאחד הגופים המרכזיים במימוש האסטרטגיה של הרשת. בשנים האחרונות מלווה בירנפלד כשותף מייעץ חברות מהגדולות במשק הישראלי, וכיועץ במספר פורומים העוסקים בנושאים מרכזיים אשר על סדר היום הציבורי והעסקי בישראל.

אילן עוסק בפעילות התנדבותית בקהילה, ובין היתר פעיל בהנהגה הארצית של תנועת הצופים ומתנדב במספר עמותות, ביניהן "וראייטי ישראל", "קשת" ועמותת "עולים ביחד".

אילן בירנפלד אמר באסיפת השותפים: "אני מודה לשותפים על האמון, התמיכה והלכידות שהופגנה, במיוחד ברגעים לא פשוטים שכאלה. נמשיך להצעיד את הפירמה להישגים חדשים, כסטנדרט למצוינות, בחזית פירמות ראיית החשבון והייעוץ בישראל, תוך מתן ערך מוסף ממשי ללקוחותינו".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות