העלאת המלצה לרמי לוי: "השיפור ברווחיות - מהר מהצפוי"

גיל דטנר על העסקה עם קופיקס וישראכרט; צופה קצב צמיחה של 5% בהכנסות בשנתיים הקרובות
|
(1)
רמי לוי, צילום: Bizportal
האנליסט גיל דטנר מלאומי שוקי הון העלה היום את ההמלצה למניית רמי לוי 0% רמי לוי 19,500 0% רמי לוי בסיס:19,500 פתיחה:19,500 גבוה:19,660 נמוך:19,450 תמורה:2,114,681 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: ל'משקל יתר' במחיר יעד של 220 שקל למניה (לעומת מחיר יעד קודם של 184 שקלים למניה), אפסייד של 10% על מחיר המניה בשוק.
דטנר כותב: "מאז העדכון האחרון שלנו ביולי, קצב השיפור ברווחיות של החברה התקדם מהר מהצפוי. שוק קמעונאות המזון בישראל כנראה ימשיך להציג תוצאות טובות, על רקע סביבה תחרותית נוחה יחסית ורקע כלכלי חיובי". 
תחזית ההכנסות של דטנר לרמי לוי בשנתיים האחרונות עומדת על 5%, וזאת בשל גידול בשטחי המסחר. למרות העלייה בשוק המזון בלאומי שוקי הון לא צופים עלייה במכירות למ"ר. "מאחר והאחרונות נמצאות במגמת שחיקה בשנים האחרונות, בחרנו לנקוט בגישה שמרנית".
לגבי העסקה עם קופיקס, דטנר מעריך כי יש לה סיכוי לעבור אצל הרגולטור. "העסקה עצמה נראית לנו הגיונית, כאשר היא תעניק לרמי לוי אחיזה בתוך מרכזי הערים בפרק זמן קצר, דבר שאינו פשוט בשל הקושי לאתר מיקומים מתאימים. סביר כי כוח הקניה ויכולת הניהול של רמי לוי יסייעו להביא את קופיקס לרווחיות מקובלת. בנוסף, קופיקס גם תהווה פלטפורמה להמשך הצמיחה בתוך הערים". 
על העסקה של רמי לוי עם ישראכרט שנחתמה אתמול, ובמסגרתה יקימו החברות מועדון לקוחות משותף, דטנר כותב: "סביר כי לעסקה תהיה תרומה נאה לשורת הרווח".
בשורה התחתנה, "שוק המזון נהנה ממגמה חיובית לאחר קריסתה של מגה ב-2016 ,כמו גם מסביבה כלכלית חזקה. רשתות המזון, אשר ניצלו את המשבר במגה לרכוש נכסים, להגדיל את כוחן מול הספקים ולשפר את רווחיותן, צפויות להמשיך להציג תוצאות טובות בטווה קצר. למרות שהמכפילים בסקטור אינם זולים, רמי לוי ממשיכה לצמוח בקצב יפה, ועדיין יש מקום לשיפור הרווחיות".
מניית רמי לוי בשנה האחרונה:
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  תחזית מאוד שמרנית
  מבין עניין 01/02/2018 15:05
  הגב לתגובה זו
  2 1
  התחזית לא לוקחת בחשבון אפשרות לצמיחה נאה בסניפים העירוניים (בקצב גבוה יותר ובהצלחה) ובנוסף לא את האפשרות לנפילת אחד השחקנים בענף (יינות ביתן?).
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות