אול-יר מבקשת למכור נכסים לצורך פדיון מוקדם של האג"ח

הנכס William Vale Complex משועבד לטובת מחזיקי אג"ח ג' של החברה, והנכס Denzien Bushwick משועבד לטובת מחזיקי אג"ח ה'; סדרות האג"ח מזנקות בתגובה ב-6%
|
(1)
אול-יר Dupont Street, צילום: מצגת החברה

חברת אול-יר שוקלת למכור את חלק מנכסיה על מנת לאפשר פדיון מוקדם לאג"ח החברה, לו הם משועבדים. בתגובה לדיווח, סדרות האג"ח של החברה, אשר קרסו בימים האחרונים בגלל דוחות חלשים וחוסר אמון בהנהלת החברה, מטפסות בכ-6% בטרום.

הנכס William Vale Complex משועבד לטובת מחזיקי אג"ח ג' של החברה, והנכס Denzien Bushwick משועבד לטובת מחזיקי אג"ח ה'. החברה פנתה לנאמן לאג"ח וביקשה לזמן אסיפת מחזיקי אג"ח לצורך תיקון שטרי הנאמנות, כך שתוכל לבצע פדיון מוקדם מלא.

נזכיר כי אול-יר הפסידה 45 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2019, לעומת רווח נקי של כ-2 מיליון דולר ברבעון המקביל. החברה סבלה ברבעון ממחיקות והוצאות מימון גבוהות, כאשר גם בנתונים החוץ מאזניים, התמונה לא היתה וורודה, למרות שמדובר בנתונים הכלכליים לא החשבונאיים.

ה-FFO של החברה היה שלילי - 3.1 מיליון דולר, כאשר ברבעון השני הוא היה חיובי - 2.2 מיליון דולר, והנהלת החברה טוענת כי תיתכן שחיקה נוספת ב-FFO עד שהשלב הבא בפרויקט - Denizen־Bushwick יאוכלס וימומן מחדש, מה שלא ברור איך יקרה אם החברה מתכוונת למכור אותו וכמובן שזה עלול להשפיע על ה-EBITDA ובהתאמה על היחס של אמת המידה הפיננסית ומדאיג את המחזיקים.

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  הולך להיות אקשן באסיפה
  dw 09/12/2019 18:31
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סדרות ב ו-ד כנראה שלא תסכמנה למכירת הנכסים הטובים יותר וסביר שתבקשנה לעצור תשלומים וביצוע פידיון מיידי. אול-יר זה לא כסף קטן. זה קרוב ל 3 מיליארד שקל, כמו אפריקה. מידרוג לא יוכלו להשאיר דירוג -A מפרגן אחרי זעקות השבר של ב' ו-ד'
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות