אלכס ספיר מקים בניין של 10 קומות במנהטן יחד עם חברה טורקית

בשת"פ יהרסו הצדדים בניין בשדרת מדיסון ויקימו במקומו בניין בן 10-13 דירות
 | 
אלכס ספיר, צילום: יח"צ
חברת ASRR ( ספיר קורפ 0% ספיר קורפ 455.8 0% ספיר קורפ בסיס:455.8 פתיחה:455.8 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: ) בשליטת אלכס ספיר ורותם רוזן, הודיעה היום כי חתמה על הסכם לרכישת בניין ישן, בפינת הרחובות מדיסון ו-36 במנהטן, ניו יורק לצורך הסבתו לפרויקט מגורים יוקרתי. לאחר רכישת הבניין צופה השותפות למכור זכויות בחברת הנכס למימון השלמת הפרויקט. סך הכנסות הצפוי הינו כ-67 מיליון דולר ורווח תזרימי בסך של כ-17 מיליון דולר, לפני ומס, עם השלמת הפרויקט ומסירתו.

חברת ASRR מבצעת את העסקה בחלקים שווים עם קונצרן Suzer Group הטורקי. הרוכשים ישלמו תמורת הבניין הישן, הכולל 5 קומות המושכרות ברובן בהסכמי שכירות המסתיימים בשנה הקרובה, סכום של כ-18.5 מיליון דולר. בכוונת הרוכשים להרוס את הבניין ולהקים תחתיו בניין חדש, שיכלול 10 קומות בהן 10-13 דירות "קונדומיניום" יוקרתיות. בנוסף יבנה מרתף בעומק שתי קומות , אשר יכלול ספא, חדר כושר ומקומות חניה לבעלי דירות היוקרה. כל זאת אמור להבנות בשטח כולל של כ-3,300 מ"ר מעל פני הקרקע.

השותפה, Suzer Group , נוסדה ב-1952 כחברת בנייה ומסחר ע"י היו"ר מוסטפא סוזר. החברה התרחבה במהירות במשך השנים עם שחרור הכלכלה הטורקית . כיום לחברה צבר של חברות נוספות בתחומים שונים, העוסקים בעיקר בהשקעות באנרגיה, פיננסים, בנקאות, פיתוח ובנייה של נדל"ן, ומלונאות.

סך ההשקעה בפרויקט נאמדת בכ-50 מיליון דולר, וחלקה של ASRR בעסקה לרכישת הבניין מגיע לכ-10 מיליון דולר. החברה מציינת, כי בכדי להביא לסגירה מהירה של העסקה, תעמיד חברה בבעלותם המלאה של בעלי השליטה, אלכס ספיר ורותם רוזן, , הלוואת גישור מזכה, ללא .
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה