אלכס ספיר מקים בניין של 10 קומות במנהטן יחד עם חברה טורקית

בשת"פ יהרסו הצדדים בניין בשדרת מדיסון ויקימו במקומו בניין בן 10-13 דירות
|
אלכס ספיר, צילום: יח"צ

חברת ASRR ( ספיר קורפ +1.33% ספיר קורפ 382.2 +1.33% ספיר קורפ בסיס:377.2 פתיחה:377.2 גבוה:382.2 נמוך:377.2 תמורה:4,835 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: ) בשליטת אלכס ספיר ורותם רוזן, הודיעה היום כי חתמה על הסכם לרכישת בניין ישן, בפינת הרחובות מדיסון ו-36 במנהטן, ניו יורק לצורך הסבתו לפרויקט מגורים יוקרתי. לאחר רכישת הבניין צופה השותפות למכור זכויות בחברת הנכס למימון השלמת הפרויקט. סך הכנסות הצפוי הינו כ-67 מיליון דולר ורווח תזרימי בסך של כ-17 מיליון דולר, לפני ומס, עם השלמת הפרויקט ומסירתו.

חברת ASRR מבצעת את העסקה בחלקים שווים עם קונצרן Suzer Group הטורקי. הרוכשים ישלמו תמורת הבניין הישן, הכולל 5 קומות המושכרות ברובן בהסכמי שכירות המסתיימים בשנה הקרובה, סכום של כ-18.5 מיליון דולר. בכוונת הרוכשים להרוס את הבניין ולהקים תחתיו בניין חדש, שיכלול 10 קומות בהן 10-13 דירות "קונדומיניום" יוקרתיות. בנוסף יבנה מרתף בעומק שתי קומות , אשר יכלול ספא, חדר כושר ומקומות חניה לבעלי דירות היוקרה. כל זאת אמור להבנות בשטח כולל של כ-3,300 מ"ר מעל פני הקרקע.

השותפה, Suzer Group , נוסדה ב-1952 כחברת בנייה ומסחר ע"י היו"ר מוסטפא סוזר. החברה התרחבה במהירות במשך השנים עם שחרור הכלכלה הטורקית . כיום לחברה צבר של חברות נוספות בתחומים שונים, העוסקים בעיקר בהשקעות באנרגיה, פיננסים, בנקאות, פיתוח ובנייה של נדל"ן, ומלונאות.

סך ההשקעה בפרויקט נאמדת בכ-50 מיליון דולר, וחלקה של ASRR בעסקה לרכישת הבניין מגיע לכ-10 מיליון דולר. החברה מציינת, כי בכדי להביא לסגירה מהירה של העסקה, תעמיד חברה בבעלותם המלאה של בעלי השליטה, אלכס ספיר ורותם רוזן, , הלוואת גישור מזכה, ללא .

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות