יואב צור הוא העורך החדש של מעריב

צור שימש עד לאחרונה, כעורך הראשי של רשת המקומונים, 'זמן מעריב', של מעריב ויחליף בתפקידו את שני העורכים הפורשים רותי יובל ודורון גלעזר
|

עיתון 'מעריב' מינה עורך ראשי חדש, יואב צור אשר שימש עד לאחרונה כעורך הראשי של רשת המקומונים של מעריב 'זמן מעריב', במסגרת תפקידו ניווט צור, במשך יותר מעשור, את הרשת המונה כיום 18 מקומונים, והוביל אותה להיות אחת מרשתות העיתונות המקומית המובילות והרווחיות בישראל. בנוסף לכך, צור היה הגרעין המייסד של העיתון 'חדשות'.

צור, הינו איש תקשורת יותר מ-25 שנה ובעל תואר ראשון בהצטיינות של בית הספר לאודר לממשל אסטרטגיה ודיפלומטיה, במרכז הבינתחומי הרצליה ומרצה לתקשורת בבית הספר 'סמי עופר לתקשורת' במרכז הבינתחומי.

עופר נמרודי, מו"ל מעריב, איחל לצור בהצלחה בתפקידו החדש ואמר, "אני מכיר את יכולותיו של יואב צור ובטוח כי הוא האיש הנכון בזמן הנכון להצעיד את מעריב להישגים עיתונאיים נוספים. מעריב עבר בשנתיים האחרונות מהלכים אשר הפכו אותו לעיתון הרבה יותר טוב ואיכותי, ואני בטוח כי תחת הנהגתו של יואב ילך העיתון וישביח למען קוראיו".

צור בעם בחירתו לתפקיד מסר, "אני רואה בבחירתי לתפקיד העורך של מעריב על ידי המו"ל של מעריב, עופר נמרודי, וחברי מועצת המנהלים, כבוד רב ואתגר מרתק", עוד הוסיף צור, "לעיתון מעריב היסטוריה מפוארת לצד יכולות עיתונאיות מן השורה הראשונה, ואני בטוח כי יחד עם העיתונאים והכותבים המעולים של העיתון, ציבור העובדים המסור שלו, והקוראים, הנהנים מדי יום ממוצר עיתונאי משובח, נוכל להצעיד את מעריב להישגים חדשים".

דירקטוריון החברה הודה לעורכים הפורשים רותי יובל ודורון גלעזר על פועלם ותרומתם ואיחל להם הצלחה בהמשך דרכם.

כזכור, העורכים הראשיים של מעריב, דורון גלעזר ורות יובל, הודיעו לפני כחודש על החלטתם להתפטר מתפקידם. גלעזר ויובל נימקו את ההתפטרות ב"חילוקי דעות תקציביים עם דירקטוריון החברה, שאינם מאפשרים להם למלא את תפקידם בהתאם לתפיסותיהם המקצועיות ולאופן שבו הם רואים את פיתוחו של העיתון". דירקטוריון מעריב אישר את מינויים של רותי יובל ודורון גלעזר לעורכים הראשיים של העיתון במקומו של אמנון דנקנר, שערך את העיתון מאז 2002 והודיע על עזיבתו ביולי 2007.

בעלי השליטה במעריב: הכשרת הישוב (61.7%), ולדימיר גוסינסקי (27.2%) ושווי השוק עומד על כ-172 מיליון שקל, לפי שער הסגירה של אתמול.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות