מנכ"ל אקספון 018: "בזק המונופוליסטית מונעת תחרות הוגנת"

באקספון מוסרים שבזק דרשה מהם לשלם סכום של מאות אלפי שקלים בעד שימוש בתשתיות שלה וכך מערימה קשיים מכוונים בפני מפעילים חדשים. "הדבר מביא לפגיעה משמעותית בצרכני התקשורת ומונע מהם אפשרות של הוזלה בעלויות".
|

מנכ"ל אקספון 018, רוני חליבה, פנה במכתב למנכ"ל משרד התקשורת, מר מרדכי מרדכי, בטענה כי בזק מונעת מאקספון לממש את רישיון המפ"א (מפעיל פנים ארצי) שניתן לה לפני מעל חודש.

מדובר ברישיון מיוחד לעריכת ניסוי שיווקי ללקוחות פנים ארציים, תוך שימוש בתשתית הקיימת כיום. לצורך אספקת השרות, פנתה אקספון לכל ספקי התקשורת, על מנת לפתוח את טווחי המספור במערכות שלהם.

מאקספון נמסר, כי הם נדהמו לקבל דרישה מחברת בזק לשלם סכום של מאות אלפי שקלים, על מנת לבצע את הפעילות. בנוסף, דרשה בזק מאקספון לשלם לה בעד השלמת שיחה לרשת "בזק", זאת בזמן שהיא עצמה לא מוכנה לשלם תמורת תנועה הנכנסת ממנה לרשת אקספון.

לטענת חליבה, בזק מונעת תחרות הוגנת ודורשת סכומי כסף מופרזים בעד שימוש בתשתיות שלה. "התנהלותה של בזק הינה מונופוליסטית", טוען חליבה במכתבו למשרד התקשורת. "בזק מערימה קשיים מכוונים בפני מפעילים חדשים ובכך גורמת לפגיעה משמעותית בצרכני התקשורת במדינת ישראל ומונעת מהם ליהנות מהוזלה משמעותית בעלויות".

חליבה ביקש את התערבות משרד התקשורת באופן מיידי, על מנת שאקספון תוכל לממש את הרישיון שניתן לה בצורה הוגנת, להגביר את התחרות בענף ולאפשר לצרכנים להנות משירותי תקשורת פנים ארצית בעלויות מוזלות.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות