"טכנו פארק" - מרלו״ג מעולם אחר

המרכז הלוגיסטי בשיטת הטכנו פארק של הקבוצות סופרין ווייס הוא היחידי בארץ המאורגן על ידי קבוצת רכישה ומותאם במיוחד למשתמשי קצה בינוניים וקטנים וכן למשקיעים.

 | 
טכנו פארק, צילום: evolve media
טכנו פארק, מותג חדש וייחודי בעולם המרלו״גים מתוצרת הקבוצות סופרין ווייס, הוא מוצר המותאם בדיוק למידות של לקוחות קטנים ובינוניים, שכן הוא מגלם בתוכו את כל היתרונות שהם צריכים על מנת למקסם את העסק שלהם מבחינת המיקום, אחסון הסחורה, השינוע וההפצה ללקוחות העסק. 
צחי סופרין, בעלים של קבוצת סופרין מסביר על המותג ויתרונותיו: "למרכז לוגיסטי בשיטת הטכנו פארק אותה יצרנו יש תכנון ייחודי. בניגוד למרכזים לוגיסטיים אחרים, החללים במרלו"ג בשיטה זו מותאמים בדיוק עבור סוחרים, בעלי מלאכה או מפיצים קטנים ובינוניים שזקוקים לחללים גמישים וורסטיליים, שניתן להתאימם לשימושים מגוונים, החל מעבודות של ייצור אלומיניום, דרך אחסון ויבוא משקאות וכלה במכירת מוצרים לבית, עם אפשרות של איחוד בין חללים בהתאם לצורך של הלקוח."
תכנון הטכנו פארק לוקח בחשבון גם את השינוע מאזורי האחסנה וכן העמסת הסחורות בתוך חללי המרכז הלוגיסטי עצמו: "אנחנו רוצים לאפשר למשאיות שנכנסות ויוצאות מרחב תמרון מקסימלי וכן אפשרויות של פריקה והעמסה מהירות ונגישות גבוהה על לאזור האחסון.
"לכן הקמנו מיסעה כפולה לכל אורך וגובה המרלו"ג וכך משאיות יכולות לצאת ולהיכנס ולפרוק או לעמיס סחורה ללא הפרעה. בעבר זה לא היה כך. על מנת להקצות חלל מקסימלי למרלו"ג הישן המיסעה הייתה אחת וצרה יותר והדבר גרם לעיכובים רבים בפריקה והטעינה של הסחורות והיציאה לדרך".
למידע נוסף על טכנו פארק אבן יהודה>>
 
למידע נוסף על טכנו פארק חולון>>
 
הלוגיסטיקה של הטכנו פארק לא מסתיימת בכך. זהו מרכז לוגיסטי שתמיד ימצא סמוך למרכזי אוכלוסייה כלומר בעיר בגוש דן ומרכז הארץ, שם מתרכזת רוב האוכלוסייה ומאידך גם הסביבה העסקית המתפתחת, האטרקטיבית והדינמית ביותר.
צחי סופרין: "מרכז לוגיסטי המיועד ללקוחות כאלה חייב להיות במקום הכי נוח להם, קרוב לבית מצד אחד אבל בעיקר קרוב לעסקים והגופים איתם עסקים אילו עובדים. אזור גוש דן ומרכז הארץ הוא האזור הכי אידאלי לכך.
"יש לנו למשל בטכנו פארק חולון, שהקמתו נמצאת בשיאה בימים אלה, יבואן שרכש חלל עבור אחסנה של משקאות. הוא חייב להיות קרוב למקומות הבילוי על מנת לבצע הזמנות או השלמה של הזמנות שתיה ומשקאות גם באמצע הלילה.
"כי אילו דברים שאוזלים ומהר. אם המחסן של אותו לקוח יהיה ממוקם ליד שדה התעופה, בשפלה או במודיעין הוא לא יעמוד בזמן ההפצה שהוא ידרש לו."
בנוסף מאחורי מותג הטכנו פארק יש גם שיטה עסקית ייחודית. מדובר בפרויקט אותו יוזמת, בונה ומשווקת קבוצת רכישה. כלומר קבוצה של אנשים הרוכשים יחד את השטח ולכל אחד חלק שווה בעסקה.
מאחר ולא מדובר ביזם אחד שלוקח על עצמו את כל הסיכונים אלה על קבוצה שפועלת יחד ניתן לבצע את הפרויקט בעלויות זולות יותר. הדבר בסופו של דבר מתגלגל ללקוח שרוכש משרד או שטח אחסנה – זול יותר משמעותית ממרכז לוגיסטי אותו מקים ומשווק יזם אחד פרטי.
שיטה זו כאמור קורצת למשקיעים פרטיים שיכולים לרכוש שטח כזה במחיר זול, ממש כמו רכישת משרד או דירה להשקעה ולגזור עליו תשואה גבוהה מאוד. הקרבה כאמור למרכזי האוכלוסייה במרכז הארץ מבטיחה למשקיע שוק שכירות יציב וחזק.
הקבוצות סופרין וויס מקימות בימים אלה שני מרכזים לוגיסטיים גדולים בשיטת הטכנו – פארק. האחד בחולון שבנייתו נמצאת בשיאה והוא שווק במלואו והשני באבן יהודה הנמצא בשיווק בימים אלה.
ברחוב 'האלה' באבן יהודה יקימו החברות את "טכנו פארק אבן יהודה" - מתחם תעשייה קלה ולוגיסטיקה וכן שטחי מסחר בהיקף של כ- 18,000 מ"ר. על פי התכנון, שטחי המסחר יהוו כ-6,000 מ״ר מהשטח הכולל. קבוצת הרכישה שמארגנים סופרין וויס מציעה בימים אלה שטחי תעשייה ומסחר באומדן עלות של כ-8,500 שקלים למ"ר. כשהאכלוס צפוי לעוד כשלוש שנים.
אזור התעשייה והעסקים של אבן יהודה החל להתפתח מאוד בשנה האחרונה על רקע הגידול וההתרחבות של היישוב הצפוי לגדול בעוד מספר מאות של יחידות דיור בשנים הקרובות, ובשל היותו ממוקם בלב אזור השרון.
אזור התעשייה המתפתח במזרח היישוב ממוקם על כביש 4 ובסמוך לכביש 57 המחבר את מחלף ניצני עוז בכביש 6 עם העיר נתניה ומקצר את הנסיעה מהיישובים והמושבים באזור כמו אבן יהודה וכפר יונה לעבר המרכז.
למידע נוסף על טכנו פארק אבן יהודה>>
 
למידע נוסף על טכנו פארק חולון>>
 
בחולון מקימות בימים אלה החברות את "טכנו פארק חולון" ברחוב הלהב באזור התעשייה המתחדש של העיר, תוכנן כמבנה עכשווי וחדשני ושטחו יהיה כ-36,000 מ"ר. מדובר במרכז לוגיסטי מודרני לתעשייה קלה בו יוכלו לראשונה בעלי מלאכה ומשקיעים לרכוש שטחים המיועדים למלאכה, אחסנה ולוגיסטיקה באמצעות קבוצת רכישה.
כשהאכלוס הצפוי עתיד לעוד כשנה וחצי. אזור התעשייה והעסקים של חולון הוא מהמרכזיים בישראל בלב מטרופולין דן, המרכז סביבו אוכלוסייה המונה למעלה ממיליון איש. ממוקם בסמוך לצירי תנועה ארציים מרכזיים (כביש 4, כביש 44, נתיבי איילון, כביש 431 וכביש 1) ובסמוך לתוואי העתידי של "הקו הירוק" של הרכבת הקלה.
 
*קבוצת סופרין עוסקת בייזום, ניהול והקמה של פרויקטים נדל"ניים למגורים, משרדים, מסחר ולוגיסטיקה במסגרת קבוצות רכישה. בראש הקבוצה עומד קלמן סופרין, מייסד קבוצת ב.ס.ר ובעל ניסיון עשיר בן חמישה עשורים בתחום הנדל"ן בישראל כמו גם מעבר לים. לצידו, שלושת בניו, קובי ליאון וצחי, המתמחים בתכנון הנדסי, פיננסים, שיווק ופתוח עסקי. נכון להיום הקבוצה מנהלת פרויקטים באזורי הביקוש של גוש דן, בעיקר בתל אביב וגבעתיים בהיקף של למעלה מ- 1.5 מיליארד ₪. בין הפרויקטים – מגדל השחר בגבעתיים ומגדל CU ברמת החייל , בשותפות עם חברת תדהר, מגדל WE, מגדל 'הכשרת היישוב' בבני ברק וכן פרויקטים למגורים בנאות אפקה, גני צהלה ובאזורי חן.
*קבוצת וייס - נוסדה בשנת 1999 על ידי האחים רוני ויואל וייס ועוסקת בין היתר בייזום וניהול של נדל"ן למגורים ומסחר בהיקפים נרחבים בישראל ובאירופה. החברה נהנית מאיתנות פיננסית ומשיתופי פעולה פוריים עם החברות המובילות בתחום הנדל"ן וההשקעות בישראל. מנהלת אלפי מטרים מסחריים ומעורבת בפרויקטים רבים בישראל בתחומי המסחר, משרדים, שימור והתחדשות עירונית. כמו כן מתמחה החברה ברכישת זכויות וב"ניודם" לבנייה. פרויקטים לדוגמא: שותפות במגדל דיסקונט עם חברת לוינשטיין ובנק דיסקונט, שותפות עם תדהר בארץ ובחו"ל בין השאר בפרויקטים משותפים עם קבוצת סופרין.
למידע נוסף על טכנו פארק אבן יהודה>>
 
למידע נוסף על טכנו פארק חולון>>
 

 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה