כיצד לנדל"ן את תיק ההשקעות מבלי לרכוש נכס להשקעה

מה חשוב לדעת על השקעות אלטרנטיביות ואיך השקעה בנדל"ן נכנסת לתמונה

|
נדלן -1, צילום: שטארסטוק

תיק השקעות אופטימלי מכיל רכיבי השקעה מגוונים הכוללים מרכיב מנייתי, אג"ח, מט"ח ובנוסף השקעות אלטרנטיביות. השקעות אלטרנטיביות הן השקעה בקרנות שאינן נסחרות בבורסה, כאשר התשואה שלהן תלויה בתחום השקעות מסוים, למשל קרנות חוב, קרנות גידור, נדל"ן, P2P ועוד. שווה לכלול השקעות כאלו כחלק מהפורטפוליו על מנת לפזר סיכונים בצורה אופטימלית על פני כל התיק תוך כדי צמצום החשיפה לתנודות של שוק ההון. השקעות במוצרים פיננסים שאינם נסחרים בבורסה גם מאד אטרקטיביות בגלל פוטנציאל התשואה הגבוה שלהן, שלא תמיד ניתן לקבל בתיקי השקעות "מסורתיים", בעיקר בעקבות סביבת האפסית הריבית והתנודתיות הרבה בשוק ההון

כחלק מהחיפוש אחר הזדמנויות השקעה מחוץ לשוק ההון, משקיעים רבים מחפשים להוסיף מרכיב נדל"ן ריאלי כחלק מתזרימי ההכנסה שלהם. ההיגיון מאחורי השקעות נדל"ן מתבסס גם הוא על הרצון לגוון את תיק ההשקעות בהשקעה יחסית סולידית עם פוטנציאל תשואה איכותי וקבוע, שאינו תלוי במה שקורה בשוק ההון. אך השחיקה בתשואות מנדל"ן, בין אם ממחירו הגבוה ובין אם משכר הדירה, צמצמה את האפשרות של משקיעים מקרב הציבור ליהנות מהשקעות בנכסי נדל"ן ראליים. 

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

מהסיבה הזאת הקים בית ההשקעות הלמן-אלדובי קרן השקעות חדשה בתחום הנדל"ן. הקרן בעלת מודל ייחודי המציע למשקיעים  אפשרות להיחשף להשקעות בתחום הנדל"ן בארץ, בסקייל שהיה שמור בעבר רק למשקיעים מוסדיים. הקרן מתמקדת במימון נדל"ן ליזמים בתחום ההתחדשות העירונית. הקרן מאפשרת למשקיעים כניסה בסכום השקעה נמוך יחסית למימון פרויקטי נדל"ן באזורים מבוקשים.

קרן נדל"ן כהשקעה אלטרנטיבית לבורסה: עכשיו גם למשקיעים מקרב הציבור
הלמן-אלדובי הקים לאחרונה פעילות ייעודית לתחום ההשקעות המתקדמות. לאור הצלחת קרן ה- P2P שהוקמה לפני שנתיים המנהלת כבר יותר חצי מיליארד שקל, הקים הבית קרן השקעות חדשה כעת בתחום מימון הנדל"ן. בית ההשקעות חבר לקבוצת דייברגון, חברה המתמחה בתחום מימון פרויקטים בהתחדשות עירונית אשר גייסה עד היום למעלה מ-65 מיליון שקל למימון של כ- 19 פרויקטים ובניית 130 דירות חדשות באמצעות קרנות פרטיות. המומחיות של הלמן-אלדובי בניהול השקעות ביחד עם המומחיות של דייברגון במימון נדל"ן יצרו את החיבור שהיווה בסיס להקמת קרן "הלמן-אלדובי התחדשות עירונית" .  

הקרן במודל הייחודי שבו היא פועלת, מאפשרת למשקיעים מקרב הציבור להשקיע במימון נדל"ן מבלי לרכוש דירה להשקעה. היתרונות על פני רכישת דירה או נכס להשקעה הם רבים במקרה זה:

נזילות: ההשקעה נזילה לאחר תקופת חסימה קצרה של לפחות 12 חודשים, בכפוף למתן הודעת פדיון ולארבעת מועדי הפדיון של הקרן לאורך השנה בניגוד לדירה להשקעה המעגנת את הכסף לטווח זמן של מספר שנים ויותר

השקעה באזורי ביקוש בפרויקטים נבחרים: בשביל להגיע לתשואה איכותית, הקרן תשקיע בפרויקטים שונים בארץ באזורים הנמצאים בתנופת צמיחה. אלמנט זה מדגיש את פיזור הסיכונים של הקרן, בניגוד להשקעה בדירה אחת במיקום אחד.

מותאם לחוסכים המחפשים לגוון את תיק ההשקעות בסכום התחלתי אטרקטיבי: הקרן מאפשרת למשקיעים ליהנות מתנופת הנדל"ן בארץ החל מסכום התחלתי של 150 אלף ש"ח. ההשקעה שקלית ומפוזרת, וכמובן אינה נתונה להשפעה בעקבות תנודות המסחר בבורסה.

 
מקצועיות: הקרן מנוהלת על ידי מומחי השקעות ונדל"ן עם ניסיון רב שנים במימון ייזום, ניתוח וניהול פרויקטים מוצלחים של התחדשות עירונית. פרויקטים נבחרים יאלצו לעמוד בכמה וכמה תנאים, על מנת לקבל את מימון הקרן, החל מדרישות בסיסיות כמו היתר בניה, עבור דרך אישור עקרוני למימון בנקאי, בדיקת נאותות, אישורי מפקח, וכלה בבדיקה מדוקדקת של הפרויקט והיזם עצמו על ידי מנהלי הקרן יחד עם וועדת ההשקעות והדירקטוריון שלה, הכוללים גם דירקטורים חיצוניים. 

ביטחון: ההשקעה מגובה בבטוחת נדל"ן בהתאם למדיניות ההשקעות של הקרן, ומנוהלת על ידי בית השקעות מבוסס עם מוניטין  מפוקח רגולטורית, אשר מניותיו נסחרות בבורסה. הקרן הונפקה באמצעות תשקיף, והינה קרן ציבורית המפוקחת תחת חוק ני"ע.

 
להרוויח מנדל"ן בלי דירה להשקעה
קרן ההתחדשות העירונית היא השקעה אלטרנטיבית המתאימה למשקיעים שרוצים להוסיף רכיב נדל"ן לתיק ההשקעות שלהם, וליהנות מתשואה איכותית שאינה תלויה במתרחש בשווקים. היתרון בהשקעה בקרן היא השקעה בפיזור פרויקטים באזורים שונים בישראל, זאת בניגוד לרכישת דירה בודדת בה היקף  ההשקעה גדול ומרוכז במקום אחד. בחירת הפרויקטים מתבצעת על ידי מנהלי הקרן מומחים בתחומם היודעים לבצע בדיקות נאותות, הערכת סיכונים מחושבת תוך מקסום פוטנציאל הרווח.

רוצים לגוון את תיק ההשקעות שלכם ולהשקיע בקרן בתחום הנדל"ן?
 הירשמו לפרטים נוספים>>

 
 הערות המשפטיות:
שמה הרשמי של הקרן: ״הלמן-אלדובי התחדשות עירונית שותפות מוגבלת״. המידע במסמך זה הינו מידע תמציתי שנועד להסב את תשומת הלב בלבד ואינו מהווה הצעה לרכישה או מכירה של יחידות השתתפות של הקרן, כמו כן המידע במסמך זה אינו מהווה תחליף לייעוץ או לשיווק השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם. בנוסף, על כל אדם המבקש לקבל מידע מלא ביחס לני“ע של השותפות לעיין בפרסומי השותפות המפורסמים באתר הפרסומים של רשות ניירות ערך, לעיון לחץ כאן. אין בנתונים במסמך זה כדי להוות מידע מלא. לקבלת מידע מלא, יש לעיין בכל פרסומי השותפות לרבות בתשקיף השותפות. אין בנתונים במסמך זה כדי להבטיח תשואה כלשהי בעתיד ואין בנתונים המפורסמים במסמך זה כדי להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד, לרבות סיכון לאובדן ההשקעה. אופן חישוב התשואה חישוב פשוט והינו כמפורט בהסכם השותפות המצורף כנספח א לפרק 5 לתשקיף השותפות, יודגש כי רף התשואה שחושבה הינה לאחר ניכוי עלויות לרבות דמי ניהול ודמי הצלחה ולפני ניכוי מס במקור. ההשקעה עלולה להיות כרוכה בסיכונים שונים כמפורט בסעיף 7.21 לתשקיף השותפות. לעיון בתשקיף השותפות, לרבות הסיכונים הכרוכים בהשקעת לחץ כאן. אין בהיתרה של הרשות לניירות ערך לפרסם את התשקיף משום אימות הפרטים המובאים בו או אישור מהימנותם או שלמותם, ואין בה משום הבעת דעה על טיבם של ניירות הערך המוצעים.


* השקעה בניירות ערך בכלל ושל הקרן בפרט נושאת סיכונים. לפרטים אודות הסיכונים הכרוכים בהשקעה בקרן ראו סעיף 7.21 לתשקיף הקרן כפי שפורסם ביום 12 ביוני 2019 (מס' אסמכתא: 2019-01-049887) (להלן: "התשקיף").

** לפרטים אודות אופן ומועדי הפדיון ראו סעיף 8 להסכם השותפות, המצורף לתשקיף.

{if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '2189582787957041'); fbq('track', 'PageView');
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות