קבוצת סופרין ווייס מקימות 2 מגדלי משרדים בשטח 30,000 מ"ר באזור התעסוקה נווה נאמן בהוד השרון

הקרקע נרכשה באמצעות קבוצת רכישה וכעת משווקות את המשרדים האחרונים בפרויקט !

 | 
מיילסטון, צילום: הדמיה Evolve Media
קבוצת סופרין, העוסקת בייזום, ניהול והקמה של פרויקטים נדל"ניים למגורים, משרדים ומסחר, וקבוצת וייס העוסקת בין השאר בניהול, ייזום והשבחה של נכסי נדל"ן בארץ ובעולם, מודיעות  כי הן משווקות את השטחים האחרונים בפרויקט MILSTONE הנמצא על מגרש בן כ- 10 דונם ברחוב החרש שבאזור התעסוקה נווה נאמן שבהוד השרון. על פי התב"ע המאושרת כולל המגרש זכויות להקמת כ- 30,000 מ"ר מסחר ומשרדים. 
את הקרקע רכשה קבוצת הרכישה שארגנו הקבוצות סופרין וויס  בתמורה ל  כ- 60 מיליון ₪. אומדן עלות הקמת הפרויקט מוערך ב כ- 320 מיליון שקלים. 
כמו כן יש לציין שכיום כאשר התשואה על רכישת דירות בארץ אינה עולה על 3-3.5 אחוזים. ברכישת משרדים ניתן להגיע לתשואות של 8-10 אחוזים ועל כן מדובר בהשקעה יוצאת דופן
קבוצת הרכישה מקימה במקום המבנה הקיים היום על הקרקע, את פרויקט MILESTONE  שני מגדלי משרדים ומסחר בני כ 10 קומות כל אחד. על התכנון האדריכלי הופקד משרד אדריכלים ברעלי לויצקי כסיף.
אזור התעסוקה נווה נאמן בהוד השרון הוא אחד מאזורי התעסוקה הגדולים בשרון ומשתרע על פני כ 296 דונם ונמצא בסמוך לחיבור של העיר עם כביש 5 (צומת ירקון) וקניון שרונים של חצי חינם ובמרחק של 4 דקות נסיעה מכביש 531. אשטרום נכסים מחזיקה ב-3 בנייני משרדים במתחם ובהם כ-72 אלף מ"ר המושכרים במלואם לחברות הייטק וביו-טק. בין החברות המובילות המאכלסות את אזור התעסוקה ניתן למצוא את -, אלוט תקשורת,  AMY TECHNOLOGIES Qualcomm,Matrix , MSD, Baye ועוד. ממערב ומדרום לאזור התעסוקה מתוכנן פארק ענק בהיקף של מאות דונמים שיחובר לפרק הירקון ובו האגם האקולוגי הגדול והמרשים בישראל שבימים אלה מושלמת הקמתו.
צחי סופרין, מנכ"ל קבוצת סופרין: "אנו שמחים שהצלחנו לזהות מראש את ההזדמנויות העסקיות באזור התעסוקה נווה נאמן בהוד השרון שהנו בעל נגישות גבוהה ביותר לכביש 40, כביש 5 וכביש 531. המתחם הוא אחד מאזורי התעסוקה ההומוגניים החדשים שהתפתחו לאחרונה מחוץ לתל אביב. אזורים דומים מתפתחים בפתח תקווה, כפר סבא, בני ברק, וגבעתיים ומהווים אלטרנטיבה נוספת למשקיעים ולמשתמשי קצה, לאזורי התעסוקה המסורתיים בתל אביב, אך במחירים נמוכים יותר ובקרבת הבית שלהם".
 רוני וייס, יו"ר קבוצת וייס: "החלטנו להשקיע בהוד השרון מאחר וזהו אחד ממקומות התעסוקה בעלי הביקוש הגבוה ביותר כיום מחוץ לתל אביב לשטחי משרדים. המיקום של הפרויקט באזור התעסוקה נווה נאמן בשילוב עם התכנון אופטימלי של הבניינים הקל עלינו מאוד בשיווק המתחם בתוך מספר חודשים לא רב ובתקופת זמן קצרה יותר ממה שניתנה לנו. ראייה לביקוש הגדול למשרדים במתחם היא שהמשרדים שאנו שיווקנו היו האומדן הנמוך בכ- 25% ביחס לעסקאות מכירה קיימות בסביבה. אנו שמחים שמימשנו עוד פרויקט מוצלח וכלכלי מבית סופרין-וייס". 
 
 
 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה