סופית: בוטלה העסקה למכירת חלל תקשורת לסינים

לאחר שהוקפאה בינואר, העסקה שנחתמה יומיים לפני פיצוץ ואבדן לוויין עמוס 6 בוטלה כעת סופית
 | 
(2)
שאול אלוביץ, צילום: יח"צ
זו לא השנה של שאול אלוביץ'. חברת חלל תקשורת 0% חלל תקשורת 1,339 0% חלל תקשורת בסיס:1,339 פתיחה:1,339 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , שבשליטת יורוקום (55%), דיווחה היום לבורסה בתל אביב על ביטול ההסכם למכירתה לחברת Xinwei הסינית וזאת מבלי שהצדדים יפנו טענות אחד כלפי השני. כבר בינואר הוקפאה העסקה שנחתמה במחיר של 285 מיליון דולר כאשר הדבר המשמעותי שהעיב היה אבדן הלוויין עמוס 6 בעת ניסיון השיגור.
כזכור, העסקה שפוצצה כעת נחתמה יומיים לפני השיגור המיוחל של לוויין עמוס 6, בעת שלא היה לאף אחד מושג לגבי העתיד לבוא עם התאיידות הלוויין בפיצוץ אדיר על קן השיגור של חברת ספייס-אקס. עם זאת, בשוק ההון לא מתרגשים מההודעה כעת, שממנה עולה כי החברה בוחנת את המשך מהלכיה בעניין המכירה כאשר מספר גורמים עסקיים עדיין נמצאים בתמונה.
נזכיר כי ​שמה של חלל תקשורת נקשר לאחרונה בפרשת בזק כאשר חוקי רשות ניירות ערך ערכו חיפוש במשרדיה. מאז השיא שרשמה המניה במאי של 2010, מניית חלל תקשורת התרסקה בכ-80%. המצב כעת לא מסביר פנים לבעל השליטה ביורוקום שאול אלוביץ' שהיה מעוניין להשתמש בחלק מהתמורה לכיסוי חובות של 1.2 מיליארד שקל לבנקים ב-3 השנים הקרובות.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  לאלוביץ רוצים לאבי אותך כמו נחי תפטר 50 אחוז מהחברה
  דוד 17/08/2017 13:45
  הגב לתגובה זו
  1 0
  פו צריך להתנהג כמו שצריך לפטר 50 אחוז מהחברה כי פו כך צריך מי שטוב פו רוצים לרמוס אטו פו במדינה רק רמאים מתעשרים תראה מה עשו לך בבזק רמסו אותך בלי חשבון אפילו שהחברה ברווחים ממנהג כמו ברומה
  סגור
 • 1.
  חלל תקשרת 80 אחוז בזק 40 אחוז רוצים להחזיר אטו כמו נחי
  sus 17/08/2017 13:25
  הגב לתגובה זו
  1 0
  רוצים בכוח לאבי אטו כמו נחי דנקנר זה רמאים בבורסה כח מרמים את הציבור להפסיד את הכסף וגם קופות הגמל שמשקיעה בזה חייב חקירה החקירות של אלוביץ לו צרחים להיות קשורים בכסף של הציבור שמשקיעה בדבר טוב
  סגור