גזית גלוב מוחקת את מניותיה מבורסת NYSE

ההחלטה מגיעה על רקע היקפי המסחר הנמוכים במניות החברה ב-NYSE ביחס להיקפי המסחר בבורסה בתל אביב
|
חיים כצמן, צילום: יח"צ
חברת הנדל"ן המניב גזית גלוב -0.96% גזית גלוב 3,511 -0.96% גזית גלוב בסיס:3,545 פתיחה:3,545 גבוה:3,545 נמוך:3,507 תמורה:3,707,311 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:  מדווחת כי החליטה אתמול (ד') על מחיקת מניותיה מהמסחר בבורסה של ניו יורק. ביטול רישום מניות החברה ייכנס לתוקף בתוך 90 ימים ממועד המחיקה ממסחר.
בדיווח נכתב כי במסגרת מאמצי ההתייעלות של החברה ונוכח היקפי המסחר הנמוכים במניות החברה ב- NYSE ביחס להיקפי המסחר בבורסה בתל אביב.
בכוונת החברה להגיש ל-Securities Exchange Commission את המסמכים הנדרשים למחיקה ממסחר בתוך כ- 10 ימים ממועד הודעתה על החלטתה. מחיקת המניות ממסחר וסיום חובות הדיווח בארה"ב ייכנסו לתוקף עם הגשת המסמכים האמורים. ביטול רישום מניות החברה ייכנס לתוקף בתוך 90 ימים ממועד המחיקה ממסחר.
גזית-גלוב והחברות המוחזקות שלה, עוסקות ברכישה, פיתוח וניהול של מרכזים מסחריים בארה"ב, קנדה, צפון, מרכז ומזרח אירופה וכן ייזום וביצוע של פרויקטים בתחום המגורים. בנוסף, לקבוצת גזית גלוב פעילות הכוללת רכישה, פיתוח וניהול של נדל"ן מניב (בעיקר מרכזים מסחריים מעוגני סופרמרקטים) בישראל, בגרמניה ובברזיל, וכן רכישה וניהול של מבני משרדים רפואיים בארה"ב.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות