פרוסט אנד סאליבן מעדכן המלצה לוונטייז - מעלה את מחיר היעד

וונטייז צפויה להשלים את רכישת טאקומי השנה ולהכנס לתחום הפרסום ממוקד טלויזיה
|
סמארט VOD, צילום: יח"צ
פרוסט אנד סאליבן מעדכנים סקירה לחברת וונטייז באפסייד של 95% למחיר של 1.33 שקלים, וזאת אל מול מחיר שוק של 0.68%. החברה, אשר מפתחת ומשוות פתרונות בתחום ה-VOD צפויה לרכוש את פעילות הפרסום בוידאו של טאקומי שתאפשר לה דריסת רגל בשוק הפרסום ממוקד טלויזיה.
על פי פרוסט אנד סאליבן: "פעילות טאקומי מהווה להבנתנו השלמה סינרגטית לפעילותה של החברה בתחום ה-OTT. אנו מניחים בשלב זה, כי העסקה אכן תמומש כבר בשנת 2018 .לעסקה יש פוטנציאל פיננסי חשוב הן לפעילות העסקית והן במיצובה המחודש כפלטפורמה רחבה הכוללת נדבך פרסום ממוקד שהינו משמעותי למפרסמים. כלומר, פעילות זו תאפשר לוונטייז לשלב פרסומות ממוקדות קהל בפלטפורמת התכנים שלה". 
"אנו מוסיפים למודל הכלכלי שלנו את תרומתה העתידית והצפויה של טאקומי לפעילות וונטייז, תוך שמירה על הכנסות ורווחיות גולמית כפי שדווחה בדיווחי החברה לשנת 2016, ומנגד מנכים את תשלומי המזומן הצפויים. כמו כן, אנו מניחים גידול בתשלומי הנהלה וכלליות לאור המיזוג הצפוי". 
"לאור זאת, אנו מעדכנים את שוויה של החברה לכ-49.6 מיליון שקל (14.2 מיליון דולר) ביחס להערכתנו הקודמת של כ-44.3 מיליון שקל (12.6 מיליון דולר); מחיר היעד בהינתן השלמת העסקה והנפקת מניות לטאקומי כ-(1.6 מיליון מניות) הוא בטווח של 1.27 שקל - 1.40 ששקל, ממוצע של 1.33 שקל". 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות