21:17 מטבע הביטקוין נסחר לראשונה מעל 6000 דולר ליחידה

20:46 התאגיד ששואף להשקיע 880! מיליארד דולר בעשור הקרוב בסקטור הטכנולוגיה >>

18:44 סגירה יציבה בבורסות אירופה: הדאקס קרוב לרמת ה-13 אלף הנק'

08:53 שוק המט"ח: הדולר מתחזק 0.6% מול היין לרמה של 113 יין לדולר

08:07 בורסות אסיה: מדד האנג סאנג מטפס 1%

21:09 הסיבות שהביאו לתנודה החדה הבוקר בשווקים, האם יש סיבה לדאגה? >>

ישיא קית Bizportal
הניוזלטרים של Bizportal
שלום, אורח התחבר
התיק שלך ריק.
להוספת ניירות לחץ כאן
בוא להיות משקיע מיומן!
קבל שיעור ראשון
בחינם
תודה על פנייתך, נציגינו ייצור איתך קשר בהקדם
לש םירטלזוינה Bizportal
הניוזלטרים של Bizportal
BizTV
BizTV
ןוהה קוש רודמ

מדור שוק ההון

מדור שוק ההון

תויגתב יכה
הכי בתגיות

מנהל לשעבר ברמי לוי בפוסט מזעזע בפייסבוק - "אחשוף את פרצופו האמיתי"

העובד שלטענתו לא קיבל כספים שהובטחו לו, טוען למקרי אונס, גזל שכר ועוד. תגובת רמי לוי: "מדובר בניסיון סחיטה, נגיש תלונה במשטרה"
 |  26
מתקפה מבפנים
Share
מנהל לשעבר ב'רמי לוי תקשורת' פרסם הערב פוסט ארוך בפייסבוק בו הוא טוען שבוצעו אירועים חמורים ביותר. העובד הוא אלקנה אלון שלדבריו תפקידו האחרון בחברה היה מנהל הפעילות של רמי לוי תקשורת. אלון טוען בפוסט כי רמי לוי לא כיבד הבטחות שניתנו לו בעניין שכרו ומשכך החליט לספר על המתרחש ברשת. לדבריו, בכדי "לגרום לעם ישראל להבין מי האיש שמאחורי המסכה". תגובתו של רמי לוי מובאת במלואה בתחתית הכתבה.


וכך מתאר אלון מספר דברים:

- "המנכ״ל האנס - אני קורא לו כך למרות שאין בידי מידע לכך שאנס ממש אבל ביננו. לא צריך לחדור לגוף של אדם בשביל לאנוס אותו. לרמי היה חבר ילדות, מ׳ שמו. מ׳ לא הבין דבר וחצי דבר בעיניני טכנולוגיה. בדיוק חזר מחו״ל וחיפש עבודה, רמי נתן לו למנכ״ל את רמי לוי תקשורת בשנת 2011. חלוקת העבודה ביננו היתה, הוא לא מפריע לי ולנו לעבוד ואני נותן לו את כל הכבוד שבעולם כמנכ״ל. הבעיה החלה כאשר בנות המוקד שלנו החלו לספר על כל מיני אמירות מיניות לא נעימות מצידו. השלב הבא היה יחסים מיניים שגילנו שקיים אותו מנכ״ל עם עובדת מאחד הסניפים ואילו בשלב המתקדם כבר, בנות מהמוקד שלנו שאותן מ׳ לקח טרמפ, אותו מ׳ ניסה לכפות את עצמו עליהם תוך סטיה מנתיב של הנסיעה למקום חשוך. אני סיפרתי לרמי ולאופיר בלייב על ההתרחשויות, רמי היה ספק צוחק מניף בידו שמ׳ הוא שובב ושהוא ידבר איתו. רמי דיבר כנראה אבל מ׳ המשיך. רמי היה בחול באותו זמן, ביקש ממני ומאופיר לסגור את הנושא מול הבנות כדי שחלילה לא יהיה בלגן. רמי חזר מחול ועשינו ישיבה אני, הוא ואופיר. בישיבה רמי הבהיר כמה מסוכן שדבר כזה ידברו עליו ולכן מה שנעשה זה כדבר הבא, מ׳ ימשיך עוד חודשיים בעבודה והוא לאט לאט ינפנף אותו החוצה. עזרה או סיוע לבנות לא עמדו על הפרק. רק טובת העסק. הטיוח הושלם בהצלחה."

- "הריונות - בנושא הזה באמת לא היו פשרות. נכנסת להריון ובגללך צריך להביא עובד נוסף? התקבלת לעבודה ואחר כך גילינו שאת בהריון או שנכנסת אחרי? ההנחיה של רמי ואופיר, לעשות הכל אבל הכל כדי שאותה עובדת תעזוב מרצונה. וכך היה, פעם אחר פעם, הריון = נראה לך את הדלת. בתחבולה ועורמה אבל נראה לך."

- "עובדים - אצל רמי עובדים הם משאב בדיוק כמו שהעגבניות שהוא מוכר הם משאב. אין להם רצונות ואין להם רגשות. ואם יש להם? סימן שמשהו דפוק ודורש טיפול. אחד המדריכים הראשונים שקיבלתי מרמי הוא, תהיה קשה עם העובד. אם תהיה איתו בטוב, הוא מתחיל להסתכל ימינה ושמאלה והופה יש לו דרישות ובקשות ולנו זה ממש לא מתאים. זו גם הסיבה שרמי התעקש ומתעקש עד היום באדיקות שלא לתת שמות תואר לכפופים לו. מרגע שיש הגדרה, אתה מסתכן שהשתן יעלה לעובד לראש וחס חלילה יבקש אולי העלאה או סתם יחס נורמלי. תמיד כשהגעתי לרמי עם תלונות של עובדים ברמי לוי תקשורת אודות תנאי העסקה שלהם, מיד היה פוצח בצעקות. את כולם אני אחליף לך בקופאיות. תראה איך העסק בסופרים עובד אלקי! זה כבר אוטמטי. אלפי קופאיות ואף אחת לא מרימה את הראש, עושה את העבודה והלכת הביתה. מאיפה הבאת לי את האינטלגנטים האלה?" - "גזל שכר - בחברות סלולר משלמים בונוסים לנציגים. כך מקובל בכל העולם. כשבאתי לרמי ואופיר עם בקשה לקיום מנגנון תגמולים שכזה. אני צוחק רק מלהיזכר. חשבו שנפלתי מהירח. ושוב שמעתי את סיפורי הקופאיות. לא היתה להם ברירה והם הבינו שבתחום הזה, זה קצת שונה ונדרש מודל תגמולים. במהלך השנים בנינו כל מיני מודלים של תגמולים. כל מודל תגמולים נחסם מיידית מהרגע שהמערכת הבינה שחלילה יותר מחמישה נציגים יקבלו בונוס משמעותי. אני מגיע בסוף כל חודש עם קובץ שבו סך כל הבונוסים לנציגים, צריך לעבור אישור של עדינה ואופיר ולעיתים רמי. נאמר שהגעתי עם סכום כולל של 50,000 ש״ח לכל העובדים. הטקס היה קבוע, אני מגיע עם סכום, הם בודקים שהמספרים תואמים, הם מודיעים לי שעלי לחזור עם רשימה שבה 25,000 ש״ח פחות ורק אז אקבל אישור. אלקי נשמה, תשבור את הראש, העסק הזה לא משלם סכומים כאלה! אבל הבטחנו והם באמת התאמצו טענתי, לא מעניין אלקי, תן להם קנסות, תעלה יעדים אני לא משלם את הסכומים האלה. מי שהיה שם יודע שהייתי כמו לוליין בהצגה. כל חודש משתף פעולה עם השוד של כספים שהגיעו לאותם עובדים בזכות ולא בחסד. היתה החרגה כמובן בהוראה של רמי ואופיר. ״מי שעושה בלגן״ תשלם לו ותעיף אותו." - "ספקים - ברמי לוי יש רק דבר אחד בשרשרת המזון שהוא יותר גרוע מלהיות עובד, להיות ספק. אף פעם לא הבנתי את אלה שנלחמים לעבוד עם רמי לוי, ידעתי, ראיתי וצפיתי איך מהר מאוד, בדרך כלל עם מועד התשלום הראשון שרמי היה צריך לשלם. באותו זמן הספק היה מבין שנכנס למלכודת של חייו. יש לו כבר סחורה אצל רמי, את הכסף הוא רוצה לקבל אבל מהר הוא מבין שמהרגע שהכוח אצל רמי. הוא יכול לדבר ללמפה. סיכום זה לא סיכום. תשלום זה לא תשלום ואם אפשר להשפיל אותך ולומר לך שוב ושוב כמה אתה בר מזל זכית לעבוד עם רמי לוי. דיינו. אני מכיר כל כך הרבה ספקים שעד היום רמי חייב להם כסף והוא פשוט לא משלם. למה? כי הוא יכול. יש גם שיטה יותר מפותחת. חייבים לך חצי מיליון? תוותר על 50 ואולי נשלם. למה? כך. טובת העסק. ואם אותו ספק מחליט לסיים עבודה לאור ההתנהלות, ההנחיה להשאיר פתוח בכרטסת 20 אש״ח. למה? כובע."

- "הטבות - רמי לוי ככלל היא חברה ציבורית. לרמי היה קטע לפנק את חברים שלו עם הטבות. אלו הטבות? אייפונים והרבה. בכל פעם קיבלתי מרמי טלפון או מסר שיש לדאוג לאיש כזה או לגב׳ סודית אחרת לאייפון מתנה. עדינה היתה מוציאה את החיובים על שם החברה ולחבר או החברה של רמי היה אייפון במתנה. חמוד."

"יש לי עוד הרבה סיפורים, חלקם מסמרי שיער אף יותר ממה שכתבתי ובכל זאת אחרון חביב. טוקבקים. כן כן. רמי לוי הגדול, הוא משפחתו וכל אשר לו, כל כתבה שעולה עם אזכור השם הקדוש. רמי וכל אשר לו מעבירים מסרים לכל הקרובים ויאללה לטקבק. כלומר, רוב הטוקבקים שאתם קוראים בענייני רמי לוי, סיכוי גדול מאוד שרמי עצמו כתב אותם. בהן צדקי כמה שזה היה מצחיק, נכנס למשרד של רמי לפעמים ורואה אותו כאחוז דיבוק, מטקבט ומטקבק. בהתחלה לא היתה לי ברירה ונאלצתי גם אני לטקבט, אופיר מדי פעם היה מוריד לי הנחיה ישירה לתת לעובדים לטקבק. בזתי לזה בסתר ליבי אז ואני בז לזה כיום."

מחברת רמי לוי תקשורת נמסר: "מדובר בעובד לשעבר שעזב את העבודה ואינו עובד כבר שנה בחברה. מר אלון שסובל מבעיות אישיות קשות (שמפאת צנעת הפרט לא נרחיב לגביהן), ויש לו עבר של הסתבכויות חמורות במקומות עבודה קודמים כגון חברת פלאפון. מר אלון מצוי בחובות כספיים עצומים ומנסה לסחוט מחברתנו ומגורמים בכירים בה כספים שאינם מגיעים לו, ובתוך כך איים כי אם לא ישולמו לו הסכומים שניסה לסחוט יפרסם דברי בלע על החברה ומנהליה."

"החברה ממניעים אנושיים נמנעה עד כה למצות איתו את הדין ולהגיש תלונות לגורמי אכיפת החוק בשל עבירות שונות שביצע לכאורה הן בזמן עבודתו בחברה והן לאחר עזיבתו, לרבות עבירות של גניבה ממעביד שמר אלון ידע שמתקיימת חקירה לגביהם ושהניעו אותו לפרסם את דברי הבלע שפרסם. לגבי העבירות קיים תיעוד ברור, התלונה תוגש והדברים יתבררו על ידי משטרת ישראל. החברה נמנעה עד כה מהגשת תביעה אזרחית גם על נזקים שונים שגרם, בשל העדר כל סיכוי סביר לגביית כספים ממר אלון בשל מצבו הכלכלי. הדברים שכתב מופרכים, חסרי אחיזה במציאות ואינם ראויים להתייחסות."
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו ונתקן.
תודה עבור פנייתך, היא תיבדק ותטופל בהקדם שלח
הרשמה לניוזלטרים
הירשם לסיכום היומי של שוק ההון ולמבזקים של ביזפורטל - ניוזלטרים חובה לכל משקיע
הבתכל בגה

הגב לכתבה

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

שלח
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה

26 תגובות ב-23 דיונים

מיין תגובות לפי: מהחדש לישן מהישן לחדש הרחב תגובות צמצם תגובות
23 יהודה חדד 12/03/2017 15:22 משה הס 5 כפר סבא
רמי לוי משחק אותה שפתח סניף בכפר סבא התחלתי לרכוש אצלו ואז גיליתי את פרצופו המתי , שעשה שינוים הובטח שלא יגע ויסף חניות לנכים, שיפתח קופות נוספות לנכים, רמי לוי לא עמד באף הבטחה ,צמצם חניות לנכים, ולא פתח אף קופה נוספת לנכים , רמי לוי עושה מה טוב לו ,לא יעשה שום דבר ללקוחות רק לעצמו ,אם זה מביא לו רווח יקדם את הנושא ,אם אין שום רווח לא יעשה מהומה , אני לא ממין לשום מילה שלו
22 אחד העם 13/01/2016 20:55 רמי מתייחס חעובדים שלו כמו לכלבים,
מלבד זה שהוא עושק ומנצל אותם , הם שקופים בשבילו. מתוך שטח החנות שהיא אלפי מ"ר הוא לא מוצא לנכון להקצות להם חדר אוכל שבו יוכלו לשבת ולאכול , והעובדים מוצאים עצמם יושבים לאכול בחדרי מדרגות או במדרכות כמו כלבים !!!!! ועל חשבון ניצול "הכלבים" האלה הוא מנפח עוד ועוד את חשבון הבנק שלו. מדהים שדווקה אדם שהחל מהתחתית מתיייחס כך לאנשים שנמצאים בתחתית.
21 פשוט בדיחה 13/01/2016 15:27 העיקר שרמי הדליק משואה....חחח (ל"ת)
20 טל 13/01/2016 10:50 אני מאמינה לכותב (אלקנה אלון)
קשה לי להאמין שיבדה כאלה דברים מליבו, בכזה פירוט. משהו נשמע פה רע, רע מאוד.
19 ניני 13/01/2016 10:14 משהו מסריח באלון הזה .... (ל"ת)
18 cc 13/01/2016 10:09 שמעתי שרמי לוי אוכל בננות
קוף מרוקאי מה ציפיתם
17 יגור 13/01/2016 09:24 למרות שרמי לא בסדר, קבלת מה שמגיע לך
ביצע הנחיות שלא הסתדרו עם הערכים שלו, חתך לאנשים שכר ופיטר. אז מה הוא חשב שאיתו רמי לא יעשה את אותו הדבר. יצאה סמרטוט וקבל מה שמגיע לו !
16 סתם אחד 13/01/2016 09:13 זה התחיל בביקורי השקמה ועכשיו זה...
בטוח שיש עוד שלדים בארון של שיווק השקמה... מייחל ליום שבו תהיה אכיפה במדינת ישראל.
15 אחד העם 13/01/2016 06:05 מבלי להביע עמדה, כל כך שקוף שכל הטוקבקים פה הם מטעם... (ל"ת)
14 אבי 13/01/2016 01:19 יש בסיפור עבירות פליליות לכאורה של רמי לוי
אני ומשפחתי העניפה לא נתקרב יותר לאדון לוי.לא מוכן שירוויח שקל על חשבוני מי שלכאורה מתנהג כך ובדרך כלל אין עשן בלי אש
13 אחמד אבו רביע 13/01/2016 00:56 מאמין לעובד...הגיע זמן שעוד עובדים ידברו (ל"ת)
12 אריק קרטמן 13/01/2016 00:51 אם היה מקבל את מבוקשו כל הסיפור כאילו לא קרה..קסם
לא בא לצדד אבל העובד הזה יצא נקניק
11 שלום 12/01/2016 22:36 תנסו לדבר עם השומר היציאה
לא משתף פעולה הבוסים לא מרשים. צריך להגיד את האמת רמי מוכר זול וזה על חשבון מישהו
10 אץ כץ 12/01/2016 22:16 כך קרה גם לרון=זה סופו של כל בלון
רמי לוי אמנם כשרוני בעל יכולות.. אך... גדל יותר מידי ומהר מידי... הקים מלא סניפים ומתחילים להרגיש ברדק ומחסור בסחורה. שדרת הניהול ריכוזית מידי והכל מתנהל תוך הטחת האשמות בסביבה, הספקים, החקלאים,העובדים ללא לקיחת אחריות מנהל. נראה על פניו שהניהול גדול עליו ולאט לאט זה נראה כמו שכונה. לא סביר שמנהל בכיר ימציא הכל... והכל לא כך.. משהו מכל אלה כנראה נכון...
9 בלוף אחד גדול 12/01/2016 21:37 ולמה שתקת על הזמן עובד יקר ? נקמה הא !
כיף לנקום אבל.... למה לא קמת מייד ? וצעקת אונס ? ראית אונס ? אתה יודע שיש כאן תביעת דיבה חזקה אבל החובות כואבים ? והנקמה היא הרי מתוקה מכל
אתה אמין מאוד 13/01/2016 13:46 אתה אמין מאוד (ל"ת)
מישהו 12/01/2016 23:46 מניע הנקמה, לא הופך את הטענות לשקריות
מניע הנקמה, לא הופך את הטענות לשקריות
8 אלי 12/01/2016 21:23 נשמע נורא. כדאי שיבדקו מה קורה שם ברודנות הזאת
לא בא לי לקנות שם עד שיתבררו הדברים
7 רן 12/01/2016 21:15 אסור לקנות מרמי לוי , ניצול מחפיר של עובדים . (ל"ת)
6 עובד מרוצה 12/01/2016 21:02 לא מאמין למפוטר. מי לא כועס כשמפטרים אותו?????? (ל"ת)
K400 12/01/2016 23:10 רמי זה אתה? אז אתה באמת כותב טוקבקים? (ל"ת)
5 ככה נוצר מיליונר 12/01/2016 20:40 אני מאמין לעובד
מדינה של זבלים מתייחסים לעובדים כעבדים
4 אפרת שדה 12/01/2016 20:39 ברור שמדובר בעובד ממורמר... למה לתת לו במה? (ל"ת)
3 מני 12/01/2016 20:27 פשוט בושה (ל"ת)
2 לא מאמין לו!!!!!!!!! 12/01/2016 20:10 הוא עזב את העבודה ודרש סכומי כסף מרמי לוי!!! (ל"ת)
1 ההון שלטון התעורר 12/01/2016 20:09 נראה לי שההון שלטון רוצה להחזיר את המונפול אליו
פתאום כתבות נגד רמי לוי וגולן טלקום בלי הפסקה
כללי
מדורים
שווקים
שירותים
טאבו ישיר
תמיד מעודכנים לאתר טוויטר לאתר פייסבוק RSS Mail Red mail
חפש
כל הזכויות שמורות לחברת ביזפורטל בע"מ מקבוצת קו מנחה © |תנאי שימוש | לאתר אקטיבטרייל
לחץ לביטול הצגת המידע המורחב על מדד/נייר בבר המדדים, לחיצה נוספת תשיב את המידע.