א.דורי תקים את מגדל W-Tower בהיקף של 245 מ' שקל

יזמית הבניין היא קבוצת קנדה ישראל, כל הדירות בבניין שממוקם בין הרחובות ההלכה ודרך נמיר נמכרו
 | 
א.דורי תקים את מגדל W-Tower  בהיקף של 245 מ' שקל
קבוצת א.דורי (דורי הנדסה ) מבססת את מעמדה כמקימת מגדלי יוקרה בישראל. החברה שבשליטת אכד בנין (67.26%) מדווחת כי זכתה במכרז להקמת מגדל W-Tower בפארק צמרות בהיקף של 245 מיליון שקל.

למעשה החברה כבר החלה את עבודותיה בפרויקט בפרוייקט הינה המשך לביצוע עבודות שלב א' שכלל עבודות דיפון וחפירה.

המגדל בן 47 קומות וחניה תת קרקעית של 15,000 מטר משתרע על שטח של כ-5 דונם בין צומת הרחובות ההלכה ודרך נמיר והינו בן 47 קומות ובו 168 יחידות דיור יוקרתיות.

את הפרויקט יזמה קבוצת קנדה ישראל שארגנה קבוצת רוכשים לרכישת הקרקע. כל הדירות בפרויקט נמכרו מראש. ניהול ופיקוח יבוצע ע"י חברת וקסמן גוברין. אדריכל הפרויקט הוא אבנר ישר.

הזכייה בפרוייקט מצטרפת לשורה ארוכה של פרוייקטים שחברת דורי זכתה בשנה האחרונה וביניהם דנקנר בשרון, בסיס צבאי בנבטים עבור חיל ההנדסה האמריקאי, "פסגת אונו" בקרית אונו עבור חברת מצפה הגלבוע, וגינדי הייטס בר"ג עבור חברת גינדי' מגדל השופטים.

מהחברה נמסר, כי זכיית החברה בפרויקט מבססת את מעמדה כחברה המובילה בארץ בתחום בניית מגדלי דירות יוקרתיים ויזמים של פרויקטים מסוג זה יודעים להעריך ומוכנים גם לשלם עבור קבלן איכותי ומנוסה. בניית מגדלי דירות הסופר יוקרתיות הינו תחום התמחות וידע שנרכש בחברת דורי בשנים האחרונות.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה