פרקליט המדינה, משה לדור: "הזיכוי הוא לא כשלון של התביעה"

"ההכרעה לא משפיעה על הולילנד" אמר לדור לאור פסק דין טלנסקי, "אנחנו ממשיכים לשאול עצמינו כל יום האם אנו עושים את הדבר הנכון"
|
(2)
אהוד אולמרט
בשעה זו עורך פרקליט המדינה, משה לדור, מסיבת עיתונאים בעקבות פסק הדין שיצא היום בפרשות טלנסקי וראשון טורס. לדור לא ראה פגם וכשל בזיכויו של ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט. אמר לדור "לא הדחנו ראש ממשלה".

"בכל התיקים אנחנו אמורים ומחויבים לשאול עצמנו האם אנחנו עושים את הדבר הנכון" אמר לדור בהתייחס להשפעת משפט הולילנד (ועדי המדינה בו)על המשפטים האחרים בנושא אולמרט.

"בית המשפט יודע לבקר את הפרקליטות ואת מערכת האכיפה כשהוא חושב שיש צורך בביקורת כזו" אמר טלנסקי על בית המשפט. "אילו הפרדתם את המשפטים, והייתם יכולים להפריד בין שולה זקן לאהוד אולמרט, ואילו היא לא הייתה שומרת על זכות השתיקה, אפשר שדברים לא מעטים 'היו חיים' בתוך הפרוטוקולים של המשפטים, כולל היומן של שולה זקן" אמר לדור.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  את משה קצב הרשיעו נגד כל היגיון ואת אולמרט זיכו נגד כל
  בנטוב 11/07/2012 06:22
  הגב לתגובה זו
  0 0
  היגיון אולאי היגיע הזמן לעשות סדר בבית המישפט וליבדוק את החוקים על סמך מה כן מרשיעים ועל סמך מה לא מרשיעים ניראה שהשופטים מעוותים את הדין וזה מריח רע וגורם לציבור לאבד אמון במערכת המישפטית וההרגשה שלי כאזרח שאין על מי ליסמוך והמלך הוא ערום
  סגור
 • 1.
  משפח
  אהרון 10/07/2012 21:00
  הגב לתגובה זו
  1 0
  זה לא משפט זה משפח . כאזרח במדינה כאחד שחרד לגורלינו הרני מרגיש שחזרנו לתקופת סלח שבתי אין דין ואין שופטים . יש יותר ויותר גנבים בחסות החוק .רבותי נבחרי העם ופקידי ממשלה וראשויות אפשר לגנוב בחוכמה השופטים לא ירשיעו אןתכם עד שלא תודו .יחי הברדק בא לי בכי תמרורים אני חרד לנכדי מקווה הלא יחיו במדינת ישראל עם כאלה שופטים רדודים ומתרפסים .בטח שופטים לא ראויים וחלולים
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות