רדהיל בתחזית: נחתם מכתב כוונות למיסחור התרופה לאי ספיקת לב

רדהיל מספקת היום למשקיעים את התוכנית העסקית ל-2015 ומתייחסת לתוכנית פיתוח מקדמית לטיפול באבולה
|
דרור בן אשר, צילום: יח"צ
חברת פיתוח התרופות רדהיל -2.56% רדהיל 220.5 -2.56% רדהיל בסיס:226.3 פתיחה:220 גבוה:221.4 נמוך:217 תמורה:683,792 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מספקת היום עדכון רשמי לגבי התחזיות של החברה ואבני הדרך הצפויות בשנת 2015. חלק מן התחזיות מוכרות וידועות למשקיעים - אך בכל זאת שני דברים חדשים מופיעים במסגרת העדכון למשקיעים.

נתון חדש מגיע מהכייון של תרופת ה-RHB-101 המיועדת לטיפול באי-ספיקת לב ויתר לחץ דם. רדהיל חושפת כי נחתם מזכר כוונות לא מחייב למתן רישיון לתרופה עם שותף אירופאי. השותף עשוי לייצר ולמסחר את התרופה במדינה מסוימת תוך אספקת מוצר סופי ביתר השווקים באירופה. ברדהיל מתכוונים להשלים את הסכם הרישיון במחצית הראשונה של 2015.

ברדהיל מאמינים כי לא נדרשים ניסויים קליניים נוספים בתרופה בטרם תוגש בקשה לאישור שיווק באירופה. בשוק האמריקני יידרש ניסוי קליני השוואתי.

הסיפור המעניין הנוסף מגיע מהכיוון של מחלת נגיף האבולה - אשר תפסה הרבה כותרות בארה"ב בשנה האחרונה. ברדהיל מציינים כי "כחלק ממחויבותה לטיפול בצרכים רפואיים ללא מענה, בכוונת רדהיל להתחיל בשבועות הקרובים בשיתוף פעולה מחקרי לא-קליני ראשון עם אחת מרשויות הממשל האמריקאי על מנת לבחון את הפעילות נוגדת-הנגיף של קומבינציה ניסיונית מוגנת פטנט של חומרים פעילים במתן אוראלי".

דרור בן-אשר, מנכ"ל רדהיל, ציין: "בפתחה של שנת 2015 צנרת התרופות שלנו מאוזנת וכוללת שלוש תרופות הנמצאות בניסוי שלב III, שתי תרופות אשר בגינן הגשנו שלוש בקשות לאישור שיווק, ומספר תוכניות פיתוח בשלבים מוקדמים יותר המשקפות את המחוייבות המתמשכת שלנו לטיפול במחלות ללא מענה רפואי מספק. אנו מצפים לאבני-דרך חשובות בתחום הפיתוח והרגולציה במהלך השנה".

במהלך 2015 צופה רדהיל להשלים ניסוי קליני שלב 3 בתרופת ה-RHB-105 לטיפול בחיידק ה-H.pylori. תוצאות הניסוי יתקבלו ברבעון השני של שנת 2015. בנוסף, רדהיל צופה לפרסם במחצית השנייה של השנה תוצאות ראשוניות מניסוי קליני שלב 3 בתרופת ה-Bekinda לטיפול בדלקות בדרכי העיכול.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות