סיטי בנק קופצת 4.3% ברקע לדו"חות

דו"חות מעורבים לבנק: מכה את התחזיות אך מפספס בשורת ההכנסות, ובחישוב שנתי מדובר על ירידה של 2%. בהמשך השבוע צפויים שאר הבנקים הגדולים לדווח
 | 
סיטי בנק קופצת 4.3% ברקע לדו"חות
עונת הדו"חות בוול סטריט נפתחה הערב רשמית עם פרסום התוצאות של סיטי בנק (סימול:C) לרבעון האחרון. נציין כי עונת הדו"חות הקרובה צפויה להיות מעניינת במיוחד לנוכח ההאטה הכלכלית ברבעון האחרון ברוב הכלכלות בעולם, וחיתוך הציפיות החד בשבועות האחרונים לקראת 2019.
סיטי בנק דיווח היום על רווח מתואם של 1.61 דולרים למניה, מעט מעלי הצפי המוקדם שעמד על רווח של 1.55. בשורת ההכנסות, החברה מאכזבת ובגדול. הכנסות הבנק ברבעון ה-4 הסתכמו ב-17.1 מיליארד דולר, כאשר הצפי עמד על הכנסות של 17.6 מיליארד דולר. בחישוב שנתי מדובר על ירידה של 2%.
הכנסות הבנק משוקי האג"ח נפלו בחישוב שנתי ב-21% לרמה של 1.94 מיליארד דולר. נמוך משמעותי מהצפי שעמד על הכנסות של 2.23 מיליארד דולר. ההכנסות ממסחר במניות ירדו ב-16% ביחס לרבעון ה-3 של 2018, והן הסתכמו ב-668 מיליון דולר. גם הנתון הנ"ל נמוך מהצפי המוקדם. ההכנסות מתחום החיתום ירד ב-28% לרמה של 181 מיליון דולר. מנגד, ההכנסות מרכישות ומיזוגים שהבנק השתתף בהם עלה ב-47% לרמה של 463 מיליון דולר.
מניית החברה קופצת כעת 4.3% לאחר שירדה בתגובה הראשונית לדו"חות. נזכיר כי למרות תיקון חד בשבועיים האחרונים, מניית החברה נסחרת היום במחיר הנמוך ב-30% ממחיר המניה בתחילת 2018.
 גרף מניית הבנק בשנתיים האחרונות
 
 
נציין כי בהמשך השבוע צפויים שאר הבנקים הגדולים לדווח על תוצאותיהן: מחר יהיו אלה וולס פארגו (סימול:WFC) וג'יי פי מורגן (סימול:JPM). ברביעי ידווחו גולדמן זאקס (סימול:GS) ובנק אוף אמריקה (סימול:BAC) לפני פתיחת המסחר. בחמישי צפוי להתפרסם הדו"ח של מורגן סטנלי (סימול:MS).
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה