מנכ"ל הבינלאומי: "לא מכירה כל מקרה, לא זוכרת מה היה ב-2002"

ועדת החקירה הפרלמנטרית ממשיכה בבחינת התנהלות המערכת הפיננסית בהסדרי האשראי. עכשיו: בנק דיסקונט מדבר בפני הועדה

|
אירית איזקסון וסמדר ברבר צדיק, צילום: הבינלאומי
"לא מכירה כל מקרה, לא זוכרת מה היה ב-2002", כך אמרה מנכ"ל הבנק הבינלאומי סמדר ברבר-צדיק לחה"כ איתן כבל, יו"ר ועדת החקירה הפרלמנטרית להתנהלות המערכת הפיננסית בהסדרי אשראי ללווים עסקיים גדולים.
וועדת החקירה הפרלמנטרית בכנסת ממשיכה בבחינת התנהלות המערכת הפיננסית בהסדרי אשראי ללווים עסקיים גדולים, והבוקר בוחנת את התנהלות בנק בינלאומי בהשתתפות יו"ר הדירקטוריון, אירית איזקסון ומנכ"לית הבנק, סמדר ברבר-צדיק. בנוסף,  בשעה 12:00 תעסוק הועדה בבחינת התנהלות בנק דיסקונט בהסדרי אשראי ללווים עסקיים גדולים בהשתתפות יו"ר הבנק, יוסי בכר ומנכ"לית הבנק, לילך טופילסקי.
 
לפני שלושה שבועות בחנה הוועדה את התנהלות בנק לאומי. בדיון, מנכ"לית הבנק, רוסק עמינח נשענת על חיסיון הלווים מהבנק ומנסה להתחמק ממתן תשובות ברורות. בתגובה לניסיונות ההתחמקות של המנכ"לית והיו"ר ממתן תשובות לשאלות על לווים הגיבו חברי הוועדה ואמרו כי ישקלו הקמת וועדת חקירה ממלכתית. יו"ר לאומי, ברודט נשאל מתי הבנק החליף את רואי החשבון וענה: "לא בתקופתי, בנק לאומי החליף את רואה החשבון שלו לפני 40-50 שנה".
לפני כחודש בחנה הוועדה את התנהלות בנק הפועלים, במהלכה טען מנכ"ל הבנק, אריק פינטו כי פועלים -0.52% פועלים 2,675 -0.52% פועלים בסיס:2,689 פתיחה:2,684 גבוה:2,696 נמוך:2,668 תמורה:41,760,894 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: נותן יותר אשראי לעסקים קטנים ומשקי בית - מאשר לעסקים גדולים. בהמשך דבריו, הוסיף פינטו כי לטענתו חלקם של הלווים הגדולים באשראי הבנקאי ירד משמעותית וחלקם של הלווים הקטנים ומשקי הבית עלה מאוד. גם באחוזים וגם במספרים מוחלטים (לכתבה המלאה).
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות